Jump to content
×
×
  • Create New...

[RE] Costel Dulgheru [520]


MrSkoncs
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Dulgheru
  • 1.2 Prenume: Costel
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 22 Ani
  • 1.5 Înălțime: 190 cm
  • 1.6 Greutate: 81 kg
  • 1.7 Naționalitate: Britanica
  • 1.8 Adresă: LosSantos / Vespucci
  • 1.9 Număr de telefon: 595-5452

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Desigur.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nici o boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nici o boala fizica.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: N/A
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost arestat pentru vreo crima.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost arestat pentru vreo infractiune.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nu am consumat vreo substanta interzisa in ultimii doi ani.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu, nu am primit nici o contraventie.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, am in posesie permis de conducere pentru cateogria B1, A si C.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu, nu am avut permisul de conducere suspendat.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da, sunt capabil sa comunic in Limba Romana.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, sunt apt sa comunic si in limba Engleza, respectiv partial Franceza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da, am mai trimis.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Am fost admis, profesand pe post pana la functia de Agent-Sef-Principal in punctul maxim al carierei.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu, doar catre Departamentul de Politie.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Departamentul de Politie Los Santos, cu un verdict pozitiv.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Dupa cum am precizat, am muncit in cadrul departamentului, dar in trecut fiind Constructor Inginer Sef Proiectand pe santierele din LS.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):
    Doresc sa fac parte din Departamentul de politie din Los Santos deoarece  vreau sa ajut cetatenii orasului care sunt in nevoie, si bineinteles sa ii pedepsesc pe cei care nu se supun legii. Vreau sa ajut la transformarea orasului intr-un loc pasnic, un loc cu o rata a criminalitatii cat mai mica, cu timpul poate inexistenta. Totodata vreau sa lupt pentru imaginea politiei din Los Santos, vreau ca lumea sa isi creeze o parere cat mai buna despre politistii din Los Santos, sa aibe toata increderea si siguranta ca vor fi ajutati indiferent de situatie si de locul in care se afla!
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):
    Consider in urma auto-evaluarii mele, din spusele celor apropiati si nu numai, ca ma diferentiaza faptul ca sunt o persoana foarte calma si cu un spirit de echipa foarte dezvolat, lucru dobandit conducand timp de 2 ani o echipa de muncitori pe santier, ma integrez repede intr-o echipa, si daca este cazul pot conduce o echipa cu brio. La capitolul fizic, consider ca cei 6 ani de sala si totodata concursurile si medaliile castigare la arte martiale, un sport pe care il practic inca din copilarie, m-ar avantaja si m-ar diferentia de ceilalti canditati prin prisma faptului ca as' putea imobiliza cu  usurinta  orice persoana, chiar si o lupta corp la corp cu un infractor inarmat as putea sa o duc la capat. Totodata am fost campion la proba de alergare 50 si 100m, lucru pe care il consider un avantaj care ma poate diferentia de ceilalti candidati. La capitolul psihic sunt o persoana foarte stabila psihic si mintal, nu ma panichez usor si nci nu iau decizii fara a gandii situatia din toate perspectivele. Sunt in stare sa imi pun viata in joc pentru siguranta orasului! Luand aceste lucruri in calcul, consider ca ma diferentiez de ceilalti candidati!

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Constantin
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : 17 ani.
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Suceava/Radauti
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : Circa 3-3.5 ani.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Din luna septembrie a anului 2020.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : 820 de ore.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 520
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Desigur.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Normal.
  • 5.14 Alte informații :  REINTEGRARE
    FOST AGENT-PRINCIPAL [334]
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share