Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Maxinoiu Alex [28698]


LucaLuca
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Maxinoiu
  • 1.2 Prenume: Alex
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 22
  • 1.5 Înălțime: 1.80
  • 1.6 Greutate: 75 kg
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: Nu detin  casa momentan.
  • 1.9 Număr de telefon: 682-8994

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Sunt perfect sanatos.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: -
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Din fericire, nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, si nici nu am de gand sa fac pe viitor.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Am primit o data, pentru viteza.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Mi-a fost suspendat cand am primit si contraventia respectiva, pentru viteza.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Engleza

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Am trimis una recent si am fost respins, recunosc ca am facut-o pe graba si imi pare rau, imi doresc foarte mult acest job.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Verdictul - respins.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Petrolist, Sofer de Autobuz Avansat, Urgent Cargus, Pescar si am fost bodyguard la un club.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Vreau sa ma alatur departamentului de politie deoarece este visul meu de cand eram un mic copil, si ma gandesc ca este un job care mi s-ar potrivi foarte bine, imi pot pastra calmul in multe situatii si pot gandi obiectiv pentru a aplica legea in mod corespunzator. In plus de asta, niciodata nu am suportat oamenii care fac ilegalitati, si am admirat intotdeauna politstii care au ajutat acest oras sa fie un oras mai sigur si mai bun, datorita acestui lucru doresc sa ma alatur lor. 
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Pot spune ca sunt o persoana foarte serioasa si devotata. In trecut, am avut prieteni, si chiar oameni de la mine din familie care au fost talhariti si din pacate acei talhari nu au fost prinsi, si asta ma motiveaza foarte tare sa imi placa acest job, un lucru care ma motiveaza la fel de mult este faptul ca bunicul meu a fost jandarm si acesta a murit taiat de niste infractori cand incerca sa ii opreasca din a talhari o doamna in varsta. Mai pot spune si ca sunt o persoana foarte responsabila si, pe langa asta, cum am spus, foarte motivat asa ca, daca este nevoie de mine la orice ora din zi sau din noapte, indiferent ca am treaba, indiferent ca sunt in concediu, ma pot prezenta la munca cu cea mai mare placere. 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Luca
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 16
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Brasov
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : 2018
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : M-am jucat in trecut prin 2018-2019 dar de atunci am luat o pauza si m-am reapucat acum aproximativ 3 luni.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 150 ore) : 250 ore.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 28698
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : L-am citit de mai multe ori si l-am retinut pe cel de paznic, pe cel de politie nu l-am invatat asa bine, il voi citi mai bine in caz ca voi avansa.
  • 5.14 Alte informații : -
Link to comment
Share on other sites

Acceptat.png.7dabfa5f238cd4de5ec2b912b232094e.png.d890257e2e333140578a547bb56e8204.png.59ced68b549265a9d20f8d82a852df22.png
 

In Character (IC):

Domnule/Doamna Maxinoiu Alex, dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas important va fi testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvi la gradul de AGENT-PAZA. Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

Urmatorul pas pe care trebuie sa il faceti este sa cautati pe cineva la Penitenciarul Sandy-Shore's (sunati la numarul unic de urgenta) sau rugati un Agent de paza si asteptati un tester.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share