Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Baron Asavei (32596)


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume:Asavei
  • 1.2 Prenume: Baron
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 20
  • 1.5 Înălțime: 1,92
  • 1.6 Greutate: 95 de kg.
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: Dusty, rulota nr. 32.
  • 1.9 Număr de telefon:  488-0418


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: -
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu, nu am fost.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:  Nu, nu am fost.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu am folosit niciodata.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu, nu am primit.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, sunt.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu mi-a fost suspendat niciodata.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Bineinteles.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Sunt vorbitor de limba engleza.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu, nu am mai trimis.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da, catre Politia Romana.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Acceptat.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: In trecut am lucrat ca taximetrist, sofer de autobuz, pescar si ca petrolist.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Doresc sa intru in acest departament, deoarece este visul meu de mic copil si vreau sa ajut lumea aflata la necaz si prin aceste fapte sa ajut la vindecarea cetatenilor din orasul Los Santos. Lucrul in echipa este lucrul "cheie" care ajuta la evolutia fiecarui medic, si sunt sigur ca va pot oferi aceasta abilitate a mea, sociabilitatea dar si lucrul individual, indiferent de actiune si de dificultatea acesteia. Inca un lucru care m-a facut sa realizez ca locul meu este aici este ca nici o zi nu seamana cu alta si in fiecare zi cunosc si interactionez cu persoane diferite, lucru care ajuta la dezvoltarea mea ca om. A fi cadru medical este o onoare, deoarece acestia sunt oamenii care vindeca oamenii. Sper sa reusesc sa imi implinesc acest vis,  stiu ca acesta este drumul meu si o sa il duc pana la bun sfarsit, indiferent de ce dificultati voi intampina.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Consider ca sunt diferit fata de alti candidati prin faptul ca ma integrez foarte repede in societate, indiferent de imprejurimi, dar mai ales prin faptul ca depun pasiune in orice activitate, indiferent de dificultatea ei. Sunt un om serios in general, dar mai ales la locul de munca. De-a lungul timpului am ajuns la concluzia ca sunt o persoana destul de matura si de faptul ca in situatii grele imi pot face alegerile intelept. De mic copil am avut dorinta de a deveni medic, mereu am fost pasionat in a ajuta lumea cu tot ce puteam. Pe parcursul lunilor am invatat foarte bine sa lucrez in echipa si  sa comunic clar cu cei din jurul meu.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume:Cosmin
  • 4.2 Vârsta: 19 ani.
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Barlad
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: De aproximativ 3 ani.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: De 4 luni cu aproximatie.
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?:  472
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 32596
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: Aproximativ 3-4 ore pe zi.
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Ban.
  • 5.0 Alte informații: Va multumesc pentru timpul acordat!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share