Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Moreco Luigi [2271]


Fortza
 Share

Recommended Posts

APLICAȚIE (CV)


INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Numele meu este Luigi.
  • 1.2 Prenume: Prenumele meu este Moreco.
  • 1.3 Sex: Masculin.
  • 1.4 Vârsta:Am varsta de 34 de ani.
  • 1.5 Înălțime: Inaltimea mea este de 1,92m.
  • 1.6 Greutate: Greutatea mea este de 117 kg.
  • 1.7 Naționalitate:Romana.
  • 1.8 Adresă: Orasul Los Santos Strada Vespucci bloc 3 ap 2 scara B.w
  • 1.9 Număr de telefon:Numarul meu de telefon este urmatorul, 367-0379.

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, sunt un cetatean legal al orasului Los Santos, nu am avut antencendente penale.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de asolut nici o boala.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu sufar de nici o boala fizica, sunt apt de efort fizic.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu am nici o boala , sunt sanatos din punct de vedere medical, daca este nevoie o sa aduc o adeverinta de la medicu meu de familie prin care aceasta va dovedi ca sunt apt de a face efort fizic.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu am fost arestat niciodata, nu am amenzi penale si nici un fel de datorie la stat sau la o persoana fizica.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu am fost arestat niciodata.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu, nu sunt nici fumator de tigari normale.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Am primi o amenda acum un an pentru ca nevasta mea tocmai nascuse si trebuia sa ajung intr-un suflet la spital pentru a sustine-o si pentru a fii langa copilul meu cand acesta va aparea pe lume, deci amenda a fost pentru viteza in oras, viteza legala era de 70km/h si eu aveam 74 km/h.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da, detin perrmis de conducere de la varsta de 18 ani, nu am avut nici un fel de avarie cu masina de nici un fel.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Permisul meu de conducere nu a fost suspendat niciodata.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Desigur ca da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Am cunostiinte in limba romana care este si limba mea natala si in limba engleza pe care o pot vorbi fluent absolut fara nici un fel de problema in caz ca vom acea cetateni in orasul nostru veniti din alte bucati ale lumii.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu, nu am mai trimis cv-ul meu niciodata catre 'Academia De Politie' este prima oara cand fac asta, si sper sa fiu acceptat si sa imi dovedesc abilitatile mele.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Nu am mai avut un cv pus la 'Academia De Politie' niciodata.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu, niciodata deoarece tocmai am terminat scoala si visul meu este sa devin politist pentru a o lua pe urmele tatalui meu care a fost politist 45 de ani in cadrul Politiei Los Santos.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Nu am avut antencendente.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am lucrat in timpul scolii part-time ca mecanic la un service a lui Benny din orasul Los Santos.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Un prim argument pentru care as vrea  sa fac parte din cadrul de politie al orasului Los Santos este deoarece  cred ca sunt destul de bine dezoltat fizic cat si mintal pentru a avea capacitatea de a mentine o ordine si un echilibru in acest oras. Un al doi-lea argument este ca am urmat o facultate care este necesara pentru a putea fi primit la Academia de Politie, am fost intruit pentru asa ceva, lasand scoala la oparte dorinta mea de a face parte din cadrul politiei Los Santos este prinderea infractorilor care 'domina orasul' si sunt destui dupa cum am citit si am vaut la televizor ca infractorii si ilegalitatile sunt din ce in ce in masiva dezvoltare si eu nu doar cred ca pot ajuta ci sunt foarte sigur pe mine ca ma voi descurca de minune dupa cate mi-a povestit tatal meu despre 'Viata de politist' care ma incurajat sa  umrez aceasta scoala si sa imi starneasca dorinta de a fi omul legi. Toate acestea fiind spuse o sa las sa dovedesc de ce sunt in stare daca voi fii acceptat sa fiu studentul acestei academii care imi va schimba drumul in viata complet.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Nu spun ca sunt diferit fata de ceilalti candidati, cred ca toti suntem diferiti omeneste venind voba, insa avantajul meu este ca tatal meu a facut parte  din cadrul politiei multi ani de zile si acesta mi-a povestit destul de multe incat sa mi dezvolt capacitatea mintala si sa stiu cum trebuie sa te comporti cu un cetatean care incalca legea. Sunt diferit prin gandirea mea, cunostiintele si ambitia mea de a deveni poltist. Sunt diferit prin modul meu de exprimare verbala si cred ca sunt destul de capabil pentru a fi omul legi.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume: Liviu
  • 5.2 Vârsta: Am 21 de ani.
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență: Sunt din Braila.
  • 5.4 De când vă jucați GTA V?: ? Joc 'GTA V' de aproximativ de 2 ani.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Joc de 2 ani  pe acest server minunat.
    5.6 Cate ore aveti pe joc?: Am 100 de ore jucate.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc?: Am id-ul 2271
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie?: Desigur ca da si am luat la cunostiinta.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei?: Da, am citit si am si invatat din el.
  • 5.14 Alte informații: Sper sa fiu acceptat, asta chiar ar fi o bucurie pentru mine, va multumesc anticipat!
Link to comment
Share on other sites

In Character (IC):

Domnule/Doamna Moreco Luigi dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas important va fi testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvi la gradul de AGENT-PAZA. Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

Urmatorul pas pe care trebuie sa il faceti este sa cautati pe cineva la Penitenciarul Sandy-Shore's (sunati la numarul unic de urgenta) sau rugati un Agent de paza si asteptati un tester.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share