Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Popescu Mihai [1204]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Popescu
  • 1.2 Prenume: Mihai
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 36
  • 1.5 Înălțime: 1.90
  • 1.6 Greutate: 87kg
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: Complex Plaza et 12
  • 1.9 Număr de telefon: 360-2842


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: Nu am aceste boli care m-ar pune in dificultate
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Am fost arestat o data pentru codul muncii.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Am primit pentru codul muncii.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Cunosc si limba engleza!

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Nu am aplicat in trecut.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da, in politie de 3 ori
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Admis in toate 3.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am fost santierist, sofer autobuz pana la petrolist si pilot de avion.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Deoarece am experienta medicala terminand o astfel de scoala si doresc sa-mi pun in practica experienta pe care am dobandit-o acolo. Imi place sa lucrez in colectiv si sunt foarte sociabil. Respect persoanele din jur si pun suflet in ceea ce fac. Doresc sa arat chestile pe care le spun ca sa fie valide nu doar vorbe spuse-n vant.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Consider ca toti suntem egali pana intr-un punct, calitatiile ni le dovedim din momentul in care intram, dar personal sunt prezent mai tot timpul prin oras, am o calmitate greu de inteles si sunt respectuos.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Mihai
  • 4.2 Vârsta: 17
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Bucuresti
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: Din 2018
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Din 2018
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?:  1820
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 1204
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 4-5 ore minim
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nu am sanctiuni.
  • 5.0 Alte informații: Va multumesc.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share