Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Oscar Wayne [471]


Jeleu77
 Share

Recommended Posts

APLICAȚIE (CV)


INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Wayne 
  • 1.2 Prenume: Oscar
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 23
  • 1.5 Înălțime: 1.88
  • 1.6 Greutate: 80KG
  • 1.7 Naționalitate: Jamaican
  • 1.8 Adresă: Weazel Plaza nr.8
  • 1.9 Număr de telefon: 471-0000

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:-
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, am mers cu viteza
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, in limba Franceza si Engleza

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: am fost respins.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: -
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am fost petrolist, Tirist, Scafandru si Pilot de avion

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos?: Doresc sa ma alatur Departamentului de politie din LS,deoarece consider ca am toate calitatile necesare si m-as intelege foarte bine impreuna cu colegii mei.Toata familia mea este in politie si acesta este un + pentru care as vrea sa intru aici.As vrea sa scapam permanent de ilegalitati si jafuri in acest oras plin de oameni buni.Politistii sunt niste eroi ai acestui oras.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați??: Eu consider ca ma diferentiez de ceilalti candidati prin bunul simt si respectul pe care il pot acorda , insa acestea nu sunt singurele calitatii , una dintre calitati fiind si cea de a ma descurca in orice pozitie in care sunt pus , necontand daca sunt singur sau nu insa pot sa lucrez foarte bine si in echipa. Am bunul simt , cei 7 ani de acasa si respectul fata de orice persoana chiar daca aceea persoana ma jigneste. 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Alexandru
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 16 
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Constanta
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : 2 ani
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : aproape 2 ani, 1 an si 8-9 luni
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 150 ore) : 1650
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 471
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da
  • 5.14 Alte informații : Am fost refuzat in trecut, dar avand o situatie critica acum, consider ca intrarea in politie si schimband putin roleplayul imi pot schima imaginea de "toxic" si "cancer", as fii foarte recunoscator daca as fii acceptat!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share