Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Defuente Dummytrascu [50]


Dummyei
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume:Defuente
  • 1.2 Prenume:Dummytrascu
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta:21
  • 1.5 Înălțime:1.86
  • 1.6 Greutate:91KG
  • 1.7 Naționalitate:Roman.
  • 1.8 Adresă: Vespuci BLVD Nr.31
  • 1.9 Număr de telefon:264-3927

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:-
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da, in engleza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Da.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:Am mai fost acceptat in trecut pentru academia de politie dar am fost si respins.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Da.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Weazel News, de asemenea in medici.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Pilot Avion
  •  

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Vreau sa ma alatur departamentului de Politie Los Santos deoarece doresc sa opresc toate crimele, ilegalitatile, violurile, rapirile si etc din orasul nostru.Vreau sa fac orasul nostru in oras linistit, plin de pace.Niciodata nu am suportat sa vad oameni mascati in plina strada, rapind, si facand ilegalitati. Tatal meu a fost politist, ajuns la un grad inaintat, si bunicul meu la fel inainte de moarte, prin asta eu imi doresc sa continui traditia familiei, si vreau sa imi indrum fiul meu in aceeasi cale. Mereu imi a placut aceasta munca de teren, niciodata nu as evita sa sar in ajutorul unui coleg, desii as putea sa imi risc viata. 
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Ma consider un om agil, care poate lucra foarte mult sub stres, ma descurc in situatii critice si mereu o sa pun siguranta colegilor inaintea mea, o sa am grija de tot ce fac, o sa respect pe oricine, orice cetatean, neinteresandu-ma de amplasarea lor sociala, fie ca esti un om al strazii, fie ca esti un presedinte eu voi avea enorm de mult respect. Am grija de imprejurimile mele, intotdeauna, si ma asigur sa nu fiu imprejurat de eneregii negative sau chiar persoane inarmate.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Alex Dummy
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 16
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Bucuresti
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : Aprox acum 5-6 ani.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? :Septembrie 2018
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 150 ore) :1100
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? :50
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? :Da.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? :Da.
  • 5.14 Alte informații : -
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share