Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV]Mircea Nebunul [593]


Dorin

Recommended Posts

1.1 Nume: Mircea
1.2 Prenume: Nebunul
1.3 Sex:  Masculin
1.4 Vârsta: 23
1.5 Înal?ime: 1.75m
1.6 Greutate: 65kg
1.7 Na?ionalitate: Romana
1.8 Adresa: str.Principala Paleto Bay nr 4
1.9 Numar de telefon: 010-3335

INFORMA?II LEGALE [2.0]

2.1 Sunte?i un ceta?ean legal al comunei Paleto Bay?: Desigur
2.2 Suferi?i de orice boala cronica? Daca da, explica?i: Nu sufar de nici o boala
2.3 Suferi?i de orice boala fizica? Daca da, explica?i: Nu sufar de nici o boala
2.4 Considera?i ca aceste boli va pot reduce performan?a ca un poten?ial angajat în cadrul Departamentului Medical?: Desigur , dar sunt perfect clinic sanatos
2.5 A?i fost vreodata arestat pentru o crima? Daca da, explica?i:  Nu
2.6 A?i fost vreodata arestat pentru o infrac?iune? Daca da, explica?i: Nu
2.7 A?i facut uz de substan?e interzise în ultimii doi ani? Daca da, specifica?i: Nu am folosit nici un fel de substanta interzisa
2.8 A?i primit vreodata o contraven?ie? Daca da, specifica?i: Da pentru o viteza foarte mare.
2.9 Sunte?i în posesia unui permis de conducere valabil?: Desigur
2.9.1 Daca da, v-a fost vreodata suspendat?: Nu
2.10 Sunte?i capabil sa comunica?i atât verbal cât ?i în scris în Limba Romana?: Desigur , pot comunica atat in scris cat si verbal fara probleme gramaticale
2.11 Ave?i cuno?tin?e lingvistice în orice alta limba decât Limba Romana? Daca da, explica?i:Nu.
 

INFORMA?II PROFESIONALE [3.0]

3.1 A?i mai trimis vreodata o aplica?ie de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu
3.1.1 Daca da, specifica?i ?i verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ?I DE MUNCA: -
3.2 A?i mai trimis vreodata o aplica?ie de angajare catre oricare alta agen?ie a statului?:  Nu
3.2.1 Daca da, specifica?i agen?ia ?i verdictul: -
3.3 Specifica?i orice alta slujba pe care a?i avut-o: Taximetrist,sofer pe autobuz.
 

ARGUMENTARE ?I RECOMANDARE [4.0]

De ce vrei sa te alaturi Departamentului Medical Paleto Bay? (Argumenteaza in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur Departamentului Medical Paleto Bay deoarece vreau sa imi pun increderea si dorinta in mine , ca pot ajuta sa scada rata mortalitatii in accidente rutiere sau jafuri , impreuna cu viitorii colegi ai departamentului . Am foarte mult timp liber pe care imi doresc sa il donez departamentului Medical pentru a ajunge la un nivel ridicat , la un nivel superior , cu o echipa de medici bine antrenata si dezvoltata .
Ce te diferen?iaza de ceilal?i candida?i?? (Argumenteaza in minim 50 cuvinte): Sunt o persoana respectuoasa , calma , sincera , cu un talent dezvoltat in lucrul in echipa , o persoana perseverenta care nu se da batut pana nu isi atinge scopul si telul . Sunt o persoana carismatica , glumeata atunci cand este nevoie , o persoana care in mai putin de cateva minute poate caracteriza orice fel de om sau intamplare , printr-o mica poezie
 

(( INFORMA?II OUT OF CHARACTER [5.0] ))

4.1 Prenume: Dorin
4.2 Vârsta: 16
4.3 Ora? sau localitate de provenien?a: Brasov
4.4 De când va juca?i GTA V?: Un an.
4.5 De când va juca?i pe server'ul FplayT ?: 2 saptamani.
4.6 Ce ID aveti in joc ?: 593
4.7 Cat timp acodrati serverului pe zi ?: 6-7 ore pe zi.
4.8 Sanctiuni anterioare pe server ?:-
4.9 Alte informa?ii: Va multumesc pentru timpul pe care l-ati acordat citind CV-ul meu de angajare
 

Edited by Dorin
Link to comment
Share on other sites

              1428607453_Felicitariaifostacceptat.png.9b0335aea166014b13c1f8029cd47c51.png

INFO: Urmatorul pas este sa iei legatura cu unul dintre Testerii Factiunii pentru cateva intrebari.


  • [Asistent-General] Covrigaru Gigel - CrYpTyC         
  • [Medic-Inspector] Armando Capotaru - HellChatte
  • [Medic-Inspector] Valentin Capsuna - OneAs          
Edited by Capitan Antonio
Link to comment
Share on other sites


INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Barbu.
  • 1.2 Prenume: Rares.
  • 1.3 Sex:  Masculin.
  • 1.4 Vârsta: 20 de ani.
  • 1.5 Înălțime: 1,86.
  • 1.6 Greutate: 84 de kilograme.
  • 1.7 Naționalitate: Romania.
  • 1.8 Adresă: Paleto Bay
  • 1.9 Număr de telefon:548-7503


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?: Da, sunt.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nicio boala de acest tip.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: Daca as fi avut o boala, da, dar din moment ce sunt perfect sanatos, nu.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu, nu am fost arestat.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu, nu am facut nicio infractiune.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nu am facut niciodata abuz de subsante interzise niciodata.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Am mai fost amendat de cateva ori pentru viteza in oras.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, sunt.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu, nu mi-a fost niciodata suspendat carnetul de conducere.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da, sunt capabil. 
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Vorbesc destul de fluent engleza.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Nu am mai aplicat inainte.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Am aplicat pentru Politia din Paleto Bay, dar am fost respins.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am mai fost sofer de autobuz, sofer de tir, iar in alt oras in care am fost, am lucrat ca medic.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Deoarece, cum am mai spus, in alt oras am mai fost medic, si am salvat o multime de vieti inainte, iar acum vreau sa ma angajez din nou pentru a salva cat mai multi oameni si pentru a lucra legal in acest oras.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Sunt un om caruia ii place mult sa sare in ajutor, tin foarte mult cu dreptatea, sunt capabil sa conduc foarte bine si sa ajung la timp pentru a salva pacientul, de asemenea pot lucra in echipa, fiind un om care isi face foarte repede prieteni, si va multumesc ca imi acordati acest timp pentru a-mi citi aplicatia. 

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Rares
  • 4.2 Vârsta: 14
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Bucuresti
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:  Joc cam din 2017.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:  Ma joc pe acest server de aproape o luna.
  • 4.6 Ce ID aveti in joc ?: 3003.
  • 4.7 Cat timp acodrati serverului pe zi ?: Ii acord acestui server minim o ora.
  • 4.8 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nu.
  • 4.9 Alte informații: Va multumesc ca imi cititi aplicatia, sper sa fiu acceptat. ?
  •  
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Valentin
  • 1.2 Prenume: Gabriel
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 18
  • 1.5 Înălțime:1.85m
  • 1.6 Greutate:75kg
  • 1.7 Naționalitate:Romana
  • 1.8 Adresă:Am bulentin provizoriu ( locuiesc cu chirie in Paleto )
  • 1.9 Număr de telefon:435-0265


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?: Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: Nu sunt bolnav
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: N
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da , am primit o contraventii pentru geamuri fumurii , neoane si viteza
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da , limba engleza
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Sunt vorbitor de engleaza

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am fost: tirist , croitor , sofer de autobuz , curier.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Doresc sa ma alatur Departamentului Medical deoarece am terminat facultatea de medicina intre primii 10 din facultate , pentru ca sunt ambitios si pentru ca spitalul este foarte aglomerat ( am vazut asta cand am fost medic rezident )
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Faptul ca am terminat printre primii 10 si pentru ca sunt ambitios

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume:Valentin
  • 4.2 Vârsta:18
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Bucuresti
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:De aproximativ 6-7 luni
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Aproape o luna
  • 4.6 Ce ID aveti in joc ?:3552
  • 4.7 Cat timp acordati serverului pe zi ?:In jur de 5-6 ore
  • 4.8 Sanctiuni anterioare pe server ?:Un warn
  • 4.9 Alte informații:nu am
  •  
Edited by Bor
Link to comment
Share on other sites

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

1.1 Nume: Fosfor
1.2 Prenume: Florin
1.3 Sex: Masculin
1.4 Vârsta: 25
1.5 Înălțime: 1.85
1.6 Greutate: 80
1.7 Naționalitate: Romană
1.8 Adresă: -
1.9 Număr de telefon: 998-8885

INFORMAȚII LEGALE [2.0]

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?: Da
2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: -
2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu
2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da - Condus cu geamuri fumurii peste limita legala
2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu
2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Engleza - Cambridge C1
 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu
3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Sofer la Criss-Tim, Sofer la UPS, Sofer de tir, sofer la pizza hut, Construcotr, Santierist, Croitor
 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

De ce vrei să te alături Departamentului Medical Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Din acelasi motiv pentru care am urmat studii in domeniu - Sa pot interveni in situatii de urgenta medicala sau situatii cronice.
Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Am studii superioare in domeniu, raspund cu promptitudine la orice urgenta, sunt prezent destul de des in oras
 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

4.1 Prenume: Florin
4.2 Vârsta: 25
4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Braila
4.4 De când vă jucați GTA V?: 1-2 ani
4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: ~ De 2 saptamani 
4.6 Ce ID aveti in joc ?: 3762
4.7 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 5-6 ore
4.8 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nu
4.9 Alte informații: IRL am studiat la facultatea de medicina UniTBrasov - licentiat

Link to comment
Share on other sites

  • 1.1 Nume:Yosemite
  • 1.2 Prenume:Joey
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta:30
  • 1.5 Înălțime:1.92
  • 1.6 Greutate:90kg
  • 1.7 Naționalitate:Român.
  • 1.8 Adresă:Paleto Bay.
  • 1.9 Număr de telefon:412-5815


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?:Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:Nu.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da,pentru viteză.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da,am cunoștințe și în limba engleză.Yes,I also have knowledge in English.
    
     
    
     

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Nu.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:--
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Da
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:Departamentul de Poliție Paleto Bay,acceptat.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Tirist,mecanic,taxi.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Doresec să mă alătur Departamentului Medical Paleto Bay,deoarece dețin cursuri în acest domeniu,cât și Facultatea de Medicină.Mă simt pregătit fizic,cât și psihic pentru acest job,căruia mă voi dedica cu toată puterea mea.Din ce în ce mai des văd pe străzi oameni răniți fără ajutor,acei oameni merită mai mult de atât.Ei merită ajutorul nostru ca medici.Desigur,cei mai antrenați și pregătiți.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Sunt o persoană cu o gândire aparte..Am o imaginație foarte bogată,sunt un om foarte serios,cu capul pe umeri,de asemenea am și simțul umorului și îl folosesc atunci când trebuie,sinceră,ador munca în echipă.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume:Cosmin
  • 4.2 Vârsta:20
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Moreni.
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:2 ani
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:5 luni
  • 4.6 Ce ID aveti in joc ?:52
  • 4.7 Cat timp acordati serverului pe zi ?:5-6 ore,3-4 în timpul săptămânii.
  • 4.8 Sanctiuni anterioare pe server ?:Nu există.
  • 4.9 Alte informații:Mulțumesc pentru timpul acordat citirii acestei aplicații.
Link to comment
Share on other sites

              1600859024_Aifostrespins.png.3fab3c3ef82ba0ab7a6260ce5488dbf5.png

INFO: Ai scris mult prea putin la punctul 4.0 .


   (Argumentează in minim 75 cuvinte) / (Argumentează in minim 50 cuvinte)      

Edited by Capitan Antonio
Link to comment
Share on other sites

              1428607453_Felicitariaifostacceptat.png.9b0335aea166014b13c1f8029cd47c51.png

INFO: Urmatorul pas este sa iei legatura cu unul dintre Testerii Factiunii pentru cateva intrebari.


  • [Asistent-General] Covrigaru Gigel - CrYpTyC         
  • [Medic-Inspector] Armando Capotaru - HellChatte
  • [Medic-Inspector] Valentin Capsuna - OneAs          
Edited by Capitan Antonio
Link to comment
Share on other sites

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

1.1 Nume: Fosfor
1.2 Prenume: Florin
1.3 Sex: Masculin
1.4 Vârsta: 25
1.5 Înălțime: 1.85
1.6 Greutate: 80
1.7 Naționalitate: Romană
1.8 Adresă: -
1.9 Număr de telefon: 998-8885

INFORMAȚII LEGALE [2.0]

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?: Da
2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: -
2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu
2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da - Condus cu geamuri fumurii peste limita legala
2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu
2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Engleza - Cambridge C1
 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Da
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Respins - Scris prea putin la capitolul 4.0 in CV
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu
3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Sofer la Criss-Tim, Sofer la UPS, Sofer de tir, sofer la pizza hut, Construcotr, Santierist, Croitor
 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

De ce vrei să te alături Departamentului Medical Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte): 

    De mic copil ma uitam la bunicul meu care era medic si cea mai mare parte din copilaria mea am petrecut-o pe langa el la locul de munca si m-am indragostit de aceasta meserie. 
Bunicul s-a imbolnavit si nimeni nu a reusit sa puna un diagnostic eficient si din pacate a trecut in nefiinta.  
De atunci am jurat ca voi invata cat mai mult sa pot sa evit sa se intample si altor oameni ceea ce i s-a intamplat bunicului .

Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): 

    Sunt eficient in cazuri de urgenta si gandesc la rece orice miscare. Sunt devotat acestei meserii nobile de a inbunatati starea de sanatate a oamenilor. 
Cunosc anatomia, patologia si fiziologia umana ca in palma si sunt in stare sa pun un diagnostic precis in majoritatea cazurilor iar unde nu ma descurc ma consult cu ceilalti colegi medici. 
Deasemenea Sunt o fire foarte serioasa.
 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

4.1 Prenume: Florin
4.2 Vârsta: 25
4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Braila
4.4 De când vă jucați GTA V?: 1-2 ani
4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: ~ De 2 saptamani 
4.6 Ce ID aveti in joc ?: 3762
4.7 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 5-6 ore
4.8 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nu
4.9 Alte informații: IRL am studiat la facultatea de medicina UniTBrasov - licentiat

Link to comment
Share on other sites

              1428607453_Felicitariaifostacceptat.png.9b0335aea166014b13c1f8029cd47c51.png

INFO: Urmatorul pas este sa iei legatura cu unul dintre Testerii Factiunii pentru cateva intrebari.


  • [Asistent-General] Covrigaru Gigel - CrYpTyC         
  • [Medic-Inspector] Armando Capotaru - HellChatte
  • [Medic-Inspector] Valentin Capsuna - OneAs          
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

 

SPITALUL JUDETEAN PALETO BAY
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ


Aplicatie ( Curriculum Vitae (CV) )


INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Cole
  • 1.2 Prenume: Edward
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 25
  • 1.5 Înălțime: 178
  • 1.6 Greutate: 78
  • 1.7 Naționalitate: American
  • 1.8 Adresă: Moorehead Way
  • 1.9 Număr de telefon: 394-4823


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?: Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: N-am nici o boala
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu a fost suspendat
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Sigur ca da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, Engleza

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: N-am mai trimis
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu, aceasta este prima.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: N-am mai trimis
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Sofer pe tir

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Eu vreau sa ma alatur Departamentului Medical Paleto Bay pentru ca imi place sa ajut oameni si am ceva experienta in domeniu si as fi onorat sa pot intra in Departamentul Medical Paleto Bay sa pot ajuta oamenii cu tot ce au nevoie sa-i ingrijesc, sa-i bandajez si sa-i ajut cu tot ce pot. 
        As da viata mea sa pot sta linistit ca un om este ajutat urmand sa se duca acasa la familia lui, teafar si nevatamat.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Nu prea am citit despre ceilalti candidati si nu am citit ce abilitati au si nici n-am cum sa-mi dau seama, dar din punctul meu de vedere ma diferentiaza experienta pe care o am in domeniu, abtitudinea si curajul.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Eduard
  • 4.2 Vârsta: 16
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Focsani
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: Recent ( 2-3 ore )
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: De acum 2-3 ore 
  • 4.6 Ce ID aveti in joc ?: Habar n-am nu sunt in el.
  • 4.7 Cat timp acordati serverului pe zi ?: depinde acum si de timpul liber, dar cam mereu sa zic 4-5 ore, numai Fivem am in calculator...
  • 4.8 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nu
  • 4.9 Alte informații: Nu

 

Link to comment
Share on other sites

 

SPITALUL JUDETEAN PALETO BAY
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ


Aplicatie ( Curriculum Vitae (CV) )


INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume:Schell
  • 1.2 Prenume:Thomas
  • 1.3 Sex: Male
  • 1.4 Vârsta:21
  • 1.5 Înălțime:1.80 Metri
  • 1.6 Greutate:75 Kilograme
  • 1.7 Naționalitate:Romana
  • 1.8 Adresă:Nu am deocamdata nu am o casa sau un apartament cumparat.
  • 1.9 Număr de telefon:752-6965


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?:Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu sufara de nici o boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da am primit deoarece am intrecut limita de viteza legala.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Da, am fost surprins de catre un politist peste limita de viteza legala .
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da, limba engleza si vorbesc fluent germana.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Nu.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:Nu.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:Nu.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Am fost sofer de tir si cam atat.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Imi doresc  sa fac parte din acest departament deoarece  este un departament ce are contact direct cu jucatorii si ii ajuta .De asemenea, acest departament imi indica o stare pozitiva si ma face sa fiu si mai implicata in activitatile din joc.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Sunt potrivit pentru aceast departament deoarece sunt foarte comunicativ si am un talent deosebit  de convingere.Intru cat nu am fost in acest departament, as dori sa am la cunostinta decursul desfasurarii activitatilor acesteia si sa cunosc jucatori noi.Consider ca indeplinesc toate calitatile si aptitudinile pentru a putea fi medic de succes.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume:Mario
  • 4.2 Vârsta:15
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Sebes judetul Alba
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:In 2015 am cumparat GTA V si mam jucat un an dar mam lasat  dar acuma am ales sa ma joc din nou GTA V dar nu cel offical doar FIVEM.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:De aproximativ 2 saptamani 
  • 4.6 Ce ID aveti in joc ?:6995
  • 4.7 Cat timp acordati serverului pe zi ?:Depinde , dar de obicei vreo 2 - 3 ore pe zi minim .
  • 4.8 Sanctiuni anterioare pe server ?:Nu am .
  • 4.9 Alte informații:Nu mai am nimic de zis .

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Hunter
  • 1.2 Prenume: Zolomon
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 23
  • 1.5 Înălțime:1.84m
  • 1.6 Greutate:73kg
  • 1.7 Naționalitate:Romana
  • 1.8 Adresă: Momentan nu
  • 1.9 Număr de telefon:993-7980


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?: Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: Nu sunt bolnav
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu 
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da am primit amenta pentru neoane si viteza
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da , limba engleza
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: doar limba engleza

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am fost: tirist , croitor , sofer de autobuz , curier.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Pentru ca nu este un mediu/job pentru oricine iti trebuie tupeu sau sange rece pentru a face fata cu brio urgentelor date .
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Imi place sa ajut oameni sa fiu de folos .

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume:Marius
  • 4.2 Vârsta:26
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Bucuresti
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:De aproximativ 5 ani
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : un an 
  • 4.6 Ce ID aveti in joc ?:2392
  • 4.7 Cat timp acordati serverului pe zi ?:5-6 ore pe zii chiar mai multe
  • 4.8 Sanctiuni anterioare pe server ?: - 
  • 4.9 Alte informații:nu
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

1.1 Nume: costi
1.2 Prenume: black
1.3 Sex:  Masculin
1.4 Vârsta: 32
1.5 Înal?ime: 1.84m
1.6 Greutate: 75kg
1.7 Na?ionalitate: Romana
1.8 Adresa: LS nr 1
1.9 Numar de telefon: 977-8359

INFORMA?II LEGALE [2.0]

2.1 Sunte?i un ceta?ean legal al comunei LS ?: Desigur
2.2 Suferi?i de orice boala cronica? Daca da, explicati: Nu sufar de nici o boala
2.3 Suferi?i de orice boala fizica? Daca da, explica?i: Nu sufar de nici o boala
2.4 Considera?i ca aceste boli va pot reduce performanta ca un potential angajat în cadrul Departamentului Medical?: Desigur , dar sunt perfect clinic sanatos
2.5 A?i fost vreodata arestat pentru o crima? Daca da, explicati:  Nu
2.6 A?i fost vreodata arestat pentru o infractiune? Daca da, explica?i: Nu
2.7 A?i facut uz de substan?e interzise în ultimii doi ani? Daca da, specifica?i: Nu am folosit nici un fel de substanta interzisa
2.8 A?i primit vreodata o contraven?ie? Daca da, specifica?i: Da pentru o viteza foarte mare.
2.9 Sunte?i în posesia unui permis de conducere valabil?: Desigur
2.9.1 Daca da, v-a fost vreodata suspendat?: Nu
2.10 Sunteti capabil sa comunicati atât verbal cât si în scris în Limba Romana?: Desigur , pot comunica atat in scris cat si verbal fara probleme gramaticale
2.11 Aveti cunostinte lingvistice în orice alta limba decât Limba Romana? Daca da, explicati:Nu.
 

INFORMA?II PROFESIONALE [3.0]

3.1 A?i mai trimis vreodata o aplica?ie de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu
3.1.1 Daca da, specifica?i ?i verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ?I DE MUNCA: -
3.2 A?i mai trimis vreodata o aplica?ie de angajare catre oricare alta agen?ie a statului?:  Nu
3.2.1 Daca da, specifica?i agen?ia ?i verdictul: -
3.3 Specifica?i orice alta slujba pe care a?i avut-o: Taximetrist,sofer pe autobuz,menacanic
 

ARGUMENTARE ?I RECOMANDARE [4.0]

De ce vrei sa te alaturi Departamentului Medical Paleto Bay? (Argumenteaza in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur Departamentului Medical Paleto Bay deoarece vreau sa imi pun increderea si dorinta in mine , ca pot ajuta sa scada rata mortalitatii in accidente rutiere sau jafuri , impreuna cu viitorii colegi ai departamentului . Am foarte mult timp liber pe care imi doresc sa il donez departamentului Medical pentru a ajunge la un nivel ridicat , la un nivel superior , cu o echipa de medici bine antrenata si dezvoltata .
Ce te diferen?iaza de ceilal?i candida?i?? (Argumenteaza in minim 50 cuvinte): Sunt o persoana respectuoasa , calma , sincera , cu un talent dezvoltat in lucrul in echipa , o persoana perseverenta care nu se da batut pana nu isi atinge scopul si telul . Sunt o persoana carismatica , glumeata atunci cand este nevoie !
 

(( INFORMA?II OUT OF CHARACTER [5.0] ))

4.1 Prenume: costin
4.2 Vârsta: 32
4.3 Ora? sau localitate de provenien?a: bucuresti
4.4 De când va jucati GTA V?: Un an.
4.5 De când va jucati pe server'ul FplayT ?: 1 luna
4.6 Ce ID aveti in joc ?: 90072
4.7 Cat timp acodrati serverului pe zi ?: 4-8 ore pe zi.
4.8 Sanctiuni anterioare pe server ?:-nu
4.9 Alte informatii: Va multumesc pentru timpul pe care l-ati acordat citind CV-ul meu de angajare

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Кран-манипулятор – это сильное да многофунциональное транспортное средство, способное эффективно принимать решение различные темы по движению а также росту грузов. Услуги крана-манипулятора останавливаются шиздец более востребованными на теперешнем подсолнечном, где спрашиваются эффективные да экономично интересные решения чтобы транспортировки грузов всяческого размера равным образом веса.

Гибкость и Многофункциональность:

Кран-манипулятор сочетает в течение себя работоспособность крана а также грузового автомобиля. Он снабжен гидромеханическими приспособлениями а также выдвижными стрелами, которые позволяют поднимать, перемещать да выгружать. ant. загружать грузы на различные интервала да высоты. Через своей гибкости также мобильности, кран-манипулятор что ль лежать использован чтобы различных монолитнее, включая:

Перевозка строй мануфактур: Кран-манипуляторы часто утилизируются сверху строительных площадках для перевозки и еще укладывания строительных веществ, таких как кирпичи, приспособления, металлические аппарата и еще т. д.

Энергообслуживание складов: В ТЕЧЕНИЕ пакгаузных комплексах краны-манипуляторы утилизируются для переводы равным образом складирования товаров сверху полках чи сверху паллетах.

Углепогрузка а также сгрузка: Они сверхэффективно прилагаются чтобы погрузки и разгрузки грузов всего автотранспортных оружий, таких яко грузовики, контейнеры (а) также полуприцепы.

Электроуборка мусора: В горожан равно коммунальных службах краны-манипуляторы могут применяться чтобы возвышения а также вывоза мусора равным образом строительных отходов.

Успехи услуг крана-манипулятора:

Энергоэффективность: Краны-манипуляторы дают возможность я мухой равно сверхэффективно проделывать урока числом движению грузов, яко уменьшает время равно энергозатрата на создавание работ.

Эластичность: Через [url=https://арендаманипулятора24-7.рф]манипулятор аренда[/url] обилию модификаций а также черт, краны-манипуляторы могут являться приспособлены под разные условия и условия клиентов.

Экономическая выгода: Эксплуатация крана-манипулятора может водиться сильнее экономически доходным, нежели покупка и еще энергообслуживание своего машинного средства.

Энергобезопасность: Современные краны-манипуляторы оборудованы строями безвредности, яко уменьшит опасности автоаварий и несчастных ситуации на трудящихся местах.

Заключение:

Услуги крана-манипулятора деют покупателям лучшее (а) также удобное решение чтобы транспортировки а также перемещения грузов всякого типа да объема. Они представляются важным звеном в логистической цепочке многих отраслей промышленности также обслуживания, снабжая стремительную и надежную доставку грузов на необходимое ямыжник и еще в потребное время.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Скупка ноутбуков: достоинства и способности

С развитием технологий и постоянным обновлением моделей ноутбуков, почти многие люди задумываются о скупке своего старого устройства, чтоб приобрести более современную модель. Существует множество компаний и сервисов, предлагающих услуги скупки ноутбуков, что делает процесс обновления гаджетов более комфортным и прибыльным. Давайте рассмотрим достоинства скупки ноутбуков и возможности, которые это предоставляет.

Во-первых, скупка ноутбуков позволяет для вас избавиться от старого устройства, которое может поддаваться износу либо уже не отвечать вашим требованиям. Вы освобождаете место и получаете средства за ненадобную вам технику, что является хорошим способом экономии и обновления своего арсенала гаджетов.

Во-вторых, процесс скупки ноутбуков обычно [url=https://skupka-noutbook.ru]https://skupka-noutbook.ru[/url] резвый и удачный. Многие компании делают отличное предложение оценку вашего устройства онлайн либо через мобильный софт, затем вы можете сдать ноутбук в пункт приема либо пользоваться курьерской доставкой. Это все дает возможность вам с легкостью реализовать свою технику и получить деньги в недлинные сроки

Кроме того, скупка ноутбуков может быть прибыльной вам с финансовой точки зрения. Довольно частенько цены, которые для вас делают отличное предложение за ваш ветхий ноутбук, довольно применимы, неподражаемо если устройство находится в неплохом состоянии. Это дает возможность вам частично или на сто процентов покрыть расходы на покупку нового ноутбука, сэкономив ваши личные средства.

Однако при скупке ноутбуков принципиально избирать надежные компании или сервисы, чтобы избежать мошенничества и получить справедливую оценку своей техники. Проверьте репутацию компании, прочитайте отзывы других юзеров и убедитесь, что вы согласны с предлагаемой вам ценой.

Итак, скупка ноутбуков это отличный метод обновить вашу технику, избавиться от старого устройства и получить деньги за это. Этот процесс комфортен, быстр и выгоден вам, по этой причине не стесняйтесь воспользоваться услугами компаний по скупке ноутбуков и наслаждайтесь обновленным гаджетом теснее сейчас.
Link to comment
Share on other sites

Музыкальные открытки - это необычное сочетание музыки и пожеланий, которое прибавляет особенное очарование и удовлетворенность к любому событию либо праздничку. Эти уникальные открытки дают возможность выразить свои чувства и эмоции не только лишь словами, но и звуками музыки, делая момент дарения еще более запоминающимся и приятным. Давайте рассмотрим, что такое музыкальные открытки, и по какой причине они так популярны.

Музыкальная открытка - это открытка, в которой встроен маленький музыкальный чип или механизм, воссоздающий музыку или звук при открытии. Они могут быть предназначены для разных случаев и праздников: от денька рождения и женитьбы до Рождества и денька Валентина. Музыкальные открытки бывают различных форм, размеров и дизайнов, что делает их великолепным выбором для поздравлений близким и дорогим людям.

Главные достоинства музыкальных открыток:

1. Оригинальность. Музыкальные открытки [url=https://sms-otkritka.ru/]стихи с днем рождения до слез аудио[/url] позволяют выразить свои чувства и пожеланья в нестандартной и уникальной форме, делая пожелание более запоминающимся и приятным.

2. Сюрприз. При открытии музыкальной открытки звучит музыка или звук, что создает сюрпризный и волшебный момент для получателя.

3. Эмоции. Музыка имеет удивительную способность вызывать эмоции и переносить нас в определенные моменты и состояния. Музыкальная открытка поможет передать ваши чувства и эмоции при их помощи.

4. Память. Музыкальные открытки могут стать незабываемым сувениром и оставить калоритные воспоминания у получателя на долгие годы.

Таким макаром, музыкальные открытки - это изумительный способ передать свои пожелания и чувства близким и дорогим людям. Они способны сделать атмосферу радости, комфорта и тепла, делая любое событие еще более особенным и запоминающимся. Подарите своим близким музыкальную открытку и подарите им незабвенные эмоции и воспоминания!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
интересные ссылки
[url=https://eroscenu.ru/]https://eroscenu.ru/[/url]
[url=https://eroscenu.ru/?page=42538]https://eroscenu.ru/?page=42538[/url]
[url=https://eroscenu.ru/?page=32377]https://eroscenu.ru/?page=32377[/url]
[url=https://eroscenu.ru/?page=21181]https://eroscenu.ru/?page=21181[/url]
[url=https://eroscenu.ru/?page=26129]https://eroscenu.ru/?page=26129[/url]
[url=https://eroscenu.ru/?page=32540]https://eroscenu.ru/?page=32540[/url]

[url=http://jp.yqlog.com/viewthread.php?tid=7938940&extra=]гастрономические ссылки[/url] [url=https://yui-photograph.com/the-headline-of-alphabet-village-and-the-subline/#comment-584493]хорошие ссылки[/url] [url=https://sunlightbulb.com/lw/upload/forum.php?mod=viewthread&tid=86&extra=]рекомендованные ссылки[/url] [url=https://www.envest.it/component/k2/item/23-kenya-s-mobile-money-revolution/]информативные ссылки[/url] [url=http://tsolus.com/bbs/board.php?bo_table=online&wr_id=227822]кинематографические ссылки[/url] e36324d
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now