Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Mendez Juan Hernandez [ AZEY / ID: 13]


AZEY1337
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Mendez
  • 1.2 Prenume: Juan Hernandez
  • 1.3 Sex: Masculin [M] 
  • 1.4 Vârsta: 24 ani. 
  • 1.5 Înălțime: 1,85.
  • 1.6 Greutate: 1,78kg.
  • 1.7 Naționalitate: Mexican-Hispanic.
  • 1.8 Adresă: -
  • 1.9 Număr de telefon: 132-3216

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, sunt un cetățean Legal al comunei Los Santos cu mici sanctiuni în trecut.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufăr de niciun fel de boală.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufăr de niciun fel de boală.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: -
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Da, am fost arestat pentru capitolul 9. Controlul Armelor Mortale deținând un pistol de calibru 45'.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Da, am fost arestat pentru capitolul 9. Controlul Armelor Mortale.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nu am consumat niciun fel de substanțe halucinogene / interzise vreodată.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, pentru neacordarea de prioritate în intersecția din Grapeseed.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, sunt în posesia acestuia.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu, nu mi-a fost suspendat.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da, sunt capabil să comunic atât verbal cât și în scris în Limba Română.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, dețin cunoștiințe lingvistice în Limba Engleza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da, am fost AGENT-PRINCIPAL / AGENT al departamentului de poliție Los Santos.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: ACCEPTAT.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Doar către cea de poliție Los Santos cum am precizat mai sus verdictul și rangul obținut.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Sofer pe TIR la EuroTrans, Sofer pe cisternă de combustibil / gpl Petromidia Năvodari.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Bună seara, eu, Mendez Juan Hernandez doresc să mă alătur Departamentului de Poliție Los Santos deoarece orașul trece prin momente cumplite uitându-ne la partea rău famată a acestui oraș iar intențiile mele față de acesta este scăderea ratei criminalității prin combaterea acestor activități ilegale atât în trafic cât și în viața de zi cu zi oriunde. Un alt motiv pentru care aș dorii să mă alătur acestui Departament este activitatea foarte ridicată a ofițerilor de patrulă care-mi inspiră un aer de siguranță când merg pe stradă iar acesta este un alt motiv, așa aș vrea să se simtă lumea când știe că eu sunt în oraș pe patrulă și își vor da seama că sunt în siguranță alături de forțele acestui departament.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):  Nimic nu mă diferențiază de ceilalți candidați deoarece nu sunt o fire narcisistă care-și expune talentele sau să-și evidențieze calitățile cum am spus și în CV-ul meu trecut plasat către dvs. sunt un simplu candidat care-și încearcă norocul depunând acest CV la dvs. în Departament!

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Andrei.
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 22 [ 1990805 ]
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Constanța. 
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : 4 ani și 3 luni.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : De aproximativ 2 ani și 6-7 luni.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (Minim 150 ore) : 2229.00 ore.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 13.
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? :Da, le-am citit și le-am luat la cunoștiință.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da, l-am citit și am luat la cunoștiință tot ce scrie în acesta!
  • 5.14 Alte informații : Reintegrare! AGENT-PRINCIPAL CS: 3XX / AGENT CS: 4XX [ Nu mai țin minte CALLSIGN-urile pe care le-am avut.]
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share