Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Robert Gabriel [842]


Recommended Posts

INFORMA?II GENERALE (1.0)

1.1 Nume:Gabriel 
1.2 Prenume:Robert
1.3 Sex: Masculin
1.4 Vârsta:28
1.5 Înal?ime:1.83
1.6 Greutate:74 kg
1.7 Na?ionalitate:Român
1.8 Adresa:-
1.9 Numar de telefon:316-3032
 INFORMA?II LEGALE (2.0)

2.1 Sunte?i un ceta?ean legal al comunei Paleto Bay?:Da
2.2 Suferi?i de orice boala cronica? Daca da, explica?i:Nu
2.3 Suferi?i de orice boala fizica? Daca da, explica?i:Nu
2.4 Considera?i ca aceste boli va pot reduce performan?a ca un poten?ial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:-
2.5 A?i fost vreodata arestat pentru o crima? Daca da, explica?i: Am fost deoarece am mers cu cineva intr-o masina care s-a oferit sa ma ia cu el sa ma duca la un garaj si un echipaj de politie a incercat sa-l traga pe dreapta pentru un control. Persoana respectiva nu s-a oprit la semnalaele politiei si a fugit iar drept urmare cand politia la ajuns din urma si i-au oprit masina am fost sanctionat si eu la randul meu cu 20 de luni de puscarie pe motiv ca as fi fost complice la fuga de politie chiar daca nu am avut nci o putere sa-l opresc pe cel care conducea masina.
2.6 A?i fost vreodata arestat pentru o infrac?iune? Daca da, explica?i:Am mentionat mai sus arestarea mea.
2.7 A?i facut uz de substan?e interzise în ultimii doi ani? Daca da, specifica?i:Nu, nu am consumat asa ceva si nu o fac nici in prezent.
2.8 A?i primit vreodata o contraven?ie? Daca da, specifica?i:Da am primit contraventii pentru niste geamuri de o transparenta mai maica decat trebuia si pentru depasirea cu 20 km/h a limitei de viteza admise.
2.9 Sunte?i în posesia unui permis de conducere valabil?:Da.
2.9.1 Daca da, v-a fost vreodata suspendat?:Nu nu a fost suspendat niciodata.
2.10 Sunte?i capabil sa comunica?i atât verbal cât ?i în scris în Limba Romana?:Bineinteles.
2.11 Ave?i cuno?tin?e lingvistice în orice alta limba decât Limba Romana? Daca da, explica?i:Engleza la un nivel mai scazut.
INFORMA?II PROFESIONALE (3.0)

3.1 A?i mai trimis vreodata o aplica?ie de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Da am mai trimis dar din pacate nu am fost acceptat.
3.1.1 Daca da, specifica?i ?i verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ?I DE MUNCA:Am fost respins deoarece erau multi alti candidati mai buni.
3.2 A?i mai trimis vreodata o aplica?ie de angajare catre oricare alta agen?ie a statului?:Nu
3.2.1 Daca da, specifica?i agen?ia ?i verdictul:-
3.3 Specifica?i orice alta slujba pe care a?i avut-o:Am lucrat ca ?ofer de camion, autobus, taxi si constructor, dar in principal job-uri care au in principal condusul.
ARGUMENTARE ?I RECOMANDARE (4.0)

De ce vrei sa te alaturi Departamentului de politie din Paleto Bay? (Argumenteaza in minim 75 cuvinte):Eu îmi doresc sa ma alatur departamentului de poli?ie Paleto Bay deoarece  vreau sa fac o schimbare la mine ?i la job-ul meu deoarece îmi place aceasta slujba ?i sa pot ajuta lumea sa fie mai buna sa nu mai fie crime în ora? sau alte inconveniente care ar perturba lini?tea ?i ordinea publica. Daca voi fi unul din ferici?ii angaja?i voi face tot ce îmi sta n putin?a sa avem un ora? de laudat in privin?a popula?iei. 
Ce te diferen?iaza de ceilal?i candida?i?? (Argumenteaza in minim 50 cuvinte):Eu consider ca lucrur care ma face diferit de alte persoane este implicarea ?i dorin?a de a putea ajunge unde îmi propun. Consider ca pot duce la capat multe lucruri, acestea fiind cu final fericit pentru toata lumea. Îmi place sa respect regulile ?i nu fac abateri care sa îmi distruga cariera.
(( INFORMA?II OUT OF CHARACTER (5.0) ))

5.1 Prenume:Robert
5.2 Vârsta:17
5.3 Ora? sau localitate de provenien?a:Ia?i
5.4 De când va juca?i GTA V?:2018
5.5 De când va juca?i pe server'ul FplayT ?:joc de la ultimul wipe.
5.6 Ce ID aveti in joc?:842
5.7 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
5.10 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.7 / 5.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da
5.11 Ai citit informatiile legate de aplicatie?:Da
5.12 Ai citit regulamentul politiei?:Da
5.13 Alte informa?ii:Vreau sa încerc lucruri noi dar în acela?i timp sa cunosc oameni noi ?i sa respect departamentul.
 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share