Jump to content
×
×
  • Create New...

Aplicatie Helper Matity


F8uL Matity
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Alexandru
  • Varsta reala: 26
  • Orasul unde traiti:Frankfurt Am Main
  • Cu ce va ocupati: Manager De Supermarket
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in ori ce situatie?: da logic
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): as putea ajuta playerii sunt foarte activ  si stau si noaptea pentru ca imi permite programul de lucru sa stau mai mult de la 11 seara pana dimineata .
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): un baiat de treaba si cu foarte mult respect pentru oamenii care sunt corecti .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Dominic Soprano
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): F8uL Matity
  • Ore jucate pe server: 194
  • De cat timp jucati pe server: 20/04/2019
    Cat timp acodrati serverului pe zi: 8-9 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: nu am nici un warn dar am luat admin jail.
  • ID-ul din joc: 3683
  • Averea detinuta in joc: 117.200 si V.I.P DIAMOND
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: din punctu meu de vedere nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: as ajuta  mai mult playerii noi  si as incerca sa tin pacea si armonia intre playeri. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: pai cu orice problema legata de rp si de server . ofera informatii playerilor noi dar si celor vechi . daca cineva greseste  trebuie pedepsit chiar daca iti e prieten. trebuie sa fii mereu prompt si la subiect . sa ai un comportament model pentru ca ceilalti playeri o sa se ia dupa actiunile care le faci tu.  
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: da am .
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: da 
Edited by F8uL Matity
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Sustin acest cv, nu am vazut de la acest om decizi proaste, este foarte bine pe rp si am invatat anumite lucruri de la el.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share