Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Bobby Soprano [ Bobby / ID: 3034 ]


Bobby
 Share

Recommended Posts


Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Bogdan Mihaila
  • Varsta reala: 32
  • Orasul unde traiti: Los Angeles
  • Cu ce va ocupati: Director IT / California Preparatory College
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in ori ce situatie?: Evident, Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Cat se poate de bine, poate nu la perfectiune (sunt sincer)
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sunt un individ calm, matur si echilibrat. Pot fi drastic dar si ieratator in cazurile necesare. Sunt foarte activ in comunitate si imi place sa ajut playerii noi chiar daca nu grad-ul de Helper. Doresc imbunatatirea jucatorilor actuali dar si educarea corespunzatoare a celor noi pentru o mai buna functionare si colaborare in comunitate.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt asa cum am spus un om calm, matur, echilibrat dar si cu pofta de viata. Am un background in IT si Media iar de aproape 4 ani locuiesc in zona Los Angeles, Statele Unite. Aici am avut ocazia sa cunosc altfel de temperamente si mentalitati si am avut si am inca dorinta de adaptare si de schimbare in concordanta cu aceasta societate. Am avut ocazia inainte sa ma alatur acesti comunitati romanesti de RP, sa joc pe servere FiveM de Roleplay Americane unde am avut oportunitatea sa invat roleplay diferit si de calitate. Ca Hobby urmaresc zilnic streamerii de pe NoPixel si inregistrarile lor in dorinta de a invata mai multe.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Bobby Soprano
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Bobby
  • Ore jucate pe server: 330+ dupa update-ul cu contorizare
  • De cat timp jucati pe server: Putin peste 2 luni
  • Cat timp acodrati serverului pe zi: 8-10ore /zi
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nimic in afara de la inceputul meu in comunitate cateva avertismente verbale
  • ID-ul din joc: 3034
  • Averea detinuta in joc: Aprox 2.700.000 + Masini
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Eu zic ca nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca cu tot ce pot sa ajut pe cei noi sa inteleaga ca aceasta comunitate incearca sa faca Hard RP si lucrurile pot fi diferite fata de ce sunt ei obisnuiti. Dar si pe cei care fac deja parte din comunitate sa inteleaga daca se poate de vorba buna daca nu prin avertismente regulamentul si stilul de RP in aceasata comunitate. As incerca sa le explic prin exemple ce inseamna comportament normal pentru fiecare situatie in parte si sa explic ca trebuie sa aiba respectul necesar fata de cei din Staff pentru ca isi folosesc timpul lor sa se faca intelesi cand ar putea sa faca altceva.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cred ca un Helper trebuie sa concentreze pe ajutarea jucatorilor noi in special, sa se simta bine in aceasta comunitate si sa ramana. Si sa inteleaga ca trebuie sa aiba un comportament adecvat pentru ca in momentul in care ai un rol cat de mic in Staff-ul acestui server, trebuie sa uite la tine ca un exemplu.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Filmez deja zilnic cu OBS indiferent de situatie
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA

Va multumesc pentru timpul acordat in citirea acestei aplicatii indiferent de rezultat.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Consider ca merita , gandirea lui si felul de a fi isi spune cuvantul aici..! eu cred ca ar aduce un +in staff si o gandire mai matura..!

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share