Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Razvan Dominicanu [ rZvEe! / ID:560 ]


rZvEe
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Razvan Marina
  • Varsta reala:25
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Gamer , Free-Agent
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in ori ce situatie?: Evident,ca DA!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca am o experienta suficient de mare si cunostiinte ale regulamentul cat sa aplic sanctiunea potrivita si la momentul potrivit. Pot fi sever dar si calm ,desi tind mai mult spre sever.Doresc aceasta functie deaorce cred ca pot ajuta servarul mult mai mult decat o fac acuma. Mi am dovedit responsabilitatea si prin fuctia pe care o detin acuma , aceast fiind Chestor al Politiei Paleto Bay.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Sunt o persoana directa,semi-impulsiva (nu in sensul rau ) , corecta si responsabila. Imi place foarte mult sa am responsabilitati si sa ma implic in activitati pro-bono. Imi place sa ajut oamenii si sa devina mai buni in ceea ce fac. Am fost lider si de mafie ( DON) si sunt lider politie (Chestor), stiu ca momentan am multe responsabilitati dar o sa ma descurc fara nicio problema cu ambele. 
     

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Razvan Dominicanu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): rZvEe!
  • Ore jucate pe server: 200 (Pe home )
  • De cat timp jucati pe server: 6 Luni
  • Cat timp acodrati serverului pe zi: Intre 2-8h depinde de zi
  • Sanctiuni anterioare pe server: 0
  • ID-ul din joc: 560
  • Averea detinuta in joc: Casa (1.400.000$) , Masini ( 500.000$) , Cash:100.000$
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu chiar , am cativa oameni care nu ma support deoarece imi fac treaba pe server 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Da, cu Hara si cu Beea (neintelegeri)
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu cred ca as face ceva diferita fata de ce fac admini , dar cu siguranta o sa le usurez treaba
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  "SIguranta si Incredere", Sa asigur ca totul merge conform regualmentului si ca lumea nu face prostii si sa ajut pe oricine imi cere ajutorul.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sunt multe de facut in Politie ... nu te sustin in acest demers pentru ca vreau intai sa pui la punct politia. Din propria experienta iti spun ca e destul de greu sa ai job si sa mai fii si helper. Te rog sa ne arati ca se pot face un faction de politie strong!!!

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Am facut actiuni cu tine Sti sa faci RP este adevarat , Dar ai foarte multe Dezavantaje sincer ca caracter mai ai mult de lucrat ( Te oftici foarte mult si foarte repede) .

Vrei sa castigi tu tot timpul nu sti sa pierzi.. ( Iti place sa fi tu cel care ia tot si care face tot. BAROSANU CU  SEMINTE)

Eu consider ( Doar parerea mea ) Ca ar fi o mare gresala sa avem astfel de oameni in staff nu cred ca o sa-ti faci treaba cum trebuie.

De fiecare data cand suntem in actiuni cu tine ne trezim pe Suport si tu esti cel care nu stie sa cedeze,  in majoritatea cazurilor tu esti cel care nu are dreptate deci nu cred ca ar trebuii sa fim sanctionati sau judecati de un Helper- Moderator ca tine ..!

Fara suparare eu mi-am spus parerea (si eu am multe lucruri care ma trag in jos eu ma enervez si injur foarte repede si recunosc treaba asta )

Edited by Proof
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share