Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Banica Tudor [2929]


Tudi
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Banica 
  • 1.2 Prenume: Tudor
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 22
  • 1.5 Înălțime: 1.84
  • 1.6 Greutate: 88 kg
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: Apartament Perrera Complex Ap15 interfon 1
  • 1.9 Număr de telefon: 129-2945

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: -
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: da am avut asupra mea o arma alba, si un pistol
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: da am mers pe culoarea rosie a semaforului si am avut viteza, geamuri fumurii
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Pot vorbi engleza si germana

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: da
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Da am fost Agent Sef Principal, dar din motive personale am decis sa parasesc departamentul
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:  da
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: politie 
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: pescar, sofer de autobuz, santierist, sofer pe tir, petrolist...

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Buna ziua ma numesc Banica Tudor si vreau sa ma alatur Departamentului de politie din Los Santos deoarece vreau sa opresc toti oamenii care incalca legea. De mic copil am observat cum actioneaza politistii din orasul Los Santos si am fost uimit cum pot lucra in echipa pentru salvarea unor vieti. Departamentul de politie din Los Santos imi acorda un loc sigur de munca unde pot sa imi fac traiul vietii mult mai bun. In momentul cand am vazut ca politistii acestui oras salveaza chiar si viata unui biet om a-l strazii, interesul meu de a aplica in Departamentul de politie din Los Santos a fost foarte mare.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):  Ma consider un baiat sportiv care poate face fata in orice situatie dificila. Cand sunt pus sub presiune raman calm si linistit fara sa me enervez. Ii respect pe toti cetatenii din acest oras si cand trebuie sa imi fac treaba o fac si am acelasi resprect si pentru un om care sta pe strada si pentru seful meu. Am o conditie fizica foarte buna. Lucrez la conditia mea fizica de 8 ani de cand merg la sala de forta. Pot alerga 3 km incontinu sa prind un raufacator. Stiu sa vorbesc limba germana si engleza pe langa limba romana.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Tudor
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : 17
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Cluj-Napoca
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : 5 ani 
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : 1 an si 2 luni
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : 1100 ore
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? :2929
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da
  • 5.14 Alte informații : Reintegrare! Fost AGENT SEF PRINCIPAL - insigna 216
Edited by Tudi
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share