Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Vel Andrei [ Velaurius / ID: 1503 ]


Velaurius
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Andrei
  • Varsta reala: 26
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati:  Realizare si administrare magazine online si site-uri de prezentare
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in ori ce situatie?: da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):  Consider ca am dovedit prin interactiunile si postura de pe server atat IC cat si OOC ca ma pot descurca in o sumedenie de situatii, iar Helper-ul este doar urmatorul pas intr-un proces continuu de invatare. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Salut sunt Andrei, sunt o persoana care incearca pe cat posibil sa faca lucruri bune, sa explic inainte sa actionez si sa gandesc inainte sa trag,  imi place sa invat constant si sa-mi demostrez ca pot mai mult, daca nu pentru altii, macar pentru mine.Tind sa pun mai mult suflet decat este indicat in anumite situatii, sunt capos si cand stiu sigur ca am dreptate (Eventual si o filmare) ma duc pana in panzele albe. Nu sunt perfect cum nimeni nu este, cel mai mare defect al meu este ca de multe ori incerc sa impac pe toata lumea, iar acest lucru este de multe ori imposibil, dar eu incerc oricum.  

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Vel Andrei
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Velaurius
  • Ore jucate pe server: ~ 310 ore
  • De cat timp jucati pe server: aproximativ 3 luni
  • Cat timp acodrati  acordrati serverului pe zi:  depinde de zi, de la cateva ore pana la 12 :) 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un warn pentru condus non rp / pg . M-am dat cu un X-class peste cap si nu m-am dat accidentat, greseala a fost a mea si mi-o asum.  
  • ID-ul din joc: 1503
  • Averea detinuta in joc: Casa Paleto Bay ,  Mai multe masini / motoare  si 1,300.000 bani cash
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:  Nu, cel putin nu am auzit in fata acest lucru. 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):  Nu consider ca am avut altercatii in general, atunci cand consideram ca eram nedreptatit apelam la un grad superior cu o intrebare specifica,  cand eram un jucator nou (si destul de... ) aveam intotdeauna impresia ca existau 2 regulemente, unul pentru cand suntem noi jefuiti, si altul cand jefuiam noi, mi-am aratat nemultumirea pentru asta  si datorita interesului unor oameni intelegatori s-a ajuns sa fie precizat exact in regulament in ce cazuri este ok sa jefuiesti & more. 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As raspunde la tickete, as ajuta jucatorii noi cu informatii asa cum am fost ajutat si eu si multi altii, pe scurt as continua traditia asta frumoasa pe care o detineti aici. Pentru cele mai multe lucruri nu ai nevoie de helper, nu ai nevoie de Helper sa fi o persoana de ajutor cand cineva vine si te intreba unde se face un buletin sau de unde se obtine permisul de conducere,  nu ai nevoie de helper sa ajuti :) , dar te avantajeaza, te avantajeaza sa-i poti sanctiona pe loc pe cei ce esueaza in RP  (FAIL) si nu vor sa invete , te avantajeaza sa ai acces la anumite comenzi sa ajungi instant la tickete si nu in ultimul rand desi poate pare ciudat NU serverul avantajeaza HELPER-ul ci un helper de calitate avantajeaza serverul. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:   Punerea în aplicare a regulamentului,  explicarea situatilor specifice ,  raspunderea la tickete si asistenta in diverse situatii OOC.  
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share