Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Cerere CaramiDa [ID-760]


Caramida.
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Florin
  • Varsta reala:20
  • Orasul unde traiti:London
  • Cu ce va ocupati:Barman
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in ori ce situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):  Petrec foarte mult timp pe server si imi doresc sa pot ajuta Lumea cu informatii  sa intelega ce trebuie sa faca pe server si Sa ramana aici asa putem mari Comunitatea !
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Nu pot sa ma descriu ! 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Marin Pisica
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Caramida♥
  • Ore jucate pe server:398
  • De cat timp jucati pe server:de cateva luni
  • Cat timp acodrati serverului pe zi:Foarte mult 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am facut multe probleme dar am si invatat din ele.
  • ID-ul din joc:760
  • Averea detinuta in joc: Masini 20000 , Bank  90000
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Activitate  SI am sa iau fiecare problema in parte indiferent ca am un rp cand trebuie sa ajuti!
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:ei au Rolul de a ajuta pleyeri cu comenzile pe care nu le stiu informatii etc!.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Fratele meu Caramida Traeste pentru RP.

E foarte iubit dorit de multa lume si ar fi o minciuna sa spunem ca nu.

E Putin prajit dar nu cred ca ar actiona pe nedrept eu am mare incredere in el si in decizile care le ia..! Sustin acest CV..!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Merita, chiar daca are probleme cu definirea regulilor, este cel mai activ jucator de pe server si iubeste acest server extrem de mult! Eu il sustin!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share