Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ]Andrés de Fonollosa Gonzalves [ Greedo/114]


GREEDO
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Catalin
  • Varsta reala: 15
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece cunosc foarte bine regulamentul, stiu sa fac roleplay si sunt activ.
    Sunt o fire calma care are rabdare. Aftel mie imi face placere sa ajut oameni si sa intru in contact cu acestia.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Catalin, am 15. Sunt o fire calma, rabdatoare care acorda foarte multa atentie lucrurilor importante. In momentul de fata sunt elev la un liceu din Bucuresti.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Andrés de Fonollosa Gonzalves
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Greedo
  • Ore jucate pe server: 125
  • De cat timp jucati pe server: De cand s-a deschis
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3-5 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: -
  • ID-ul din joc:114
  • Averea detinuta in joc: 2 masini vip, Audi A8 FSI, Renault Twizy chevrolet corvette si 20k in banca
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: posibil
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu am avut altercatii serioase, mai mult in gluma sau anumite lucruri care s-au rezolvat
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:as fi mult mai activ, mai atent si mai receptiv. O sa incerc sa empatizez mai mult cu persoanele din jurul meu
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper ajuta oamenii si in caz ca acestia gresesc sa le explice si/sau sa ii sanctioneze.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: da
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Consider ca merita o sansa, luand parte la multe actiuni si multe discutii purtate intre membrii echipei FPlayT. Consider, totodata, ca are anumite puncte dure, dar si unele tinute pe un fir de ata. Ca si un rezumat al parerii mele despre aceasta aplicatie, parerea mea ar fi ca merita o sansa, luand in considerare experienta, indemanarea si timpul petrecut.

Link to comment
Share on other sites

Se prosteste el cate o data dar cred ca ar face o treaba buna ca helper sincer eu am incredere in el, e cam mic dar are momente cand gandeste mai bine ca multi aliti care au o varsta mai mare..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share