Jump to content
×
×
  • Create New...

[RE] Zambada de Garcia Paxy [2020]


Paxy
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Zambada.
  • 1.2 Prenume: de Garcia Paxy.
  • 1.3 Sex:  Masculin.
  • 1.4 Vârsta: 23.
  • 1.5 Înălțime: 1,82.
  • 1.6 Greutate: Am 80 kilograme.
  • 1.7 Naționalitate: Roman.
  • 1.8 Adresă: -
  • 1.9 Număr de telefon: Numarul meu de telefon este "457-7609".

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:  Da, sunt.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu am suferit.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, nu am suferit.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu este cazul.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost arestat.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, in ultimii doi ani am fost angajat al politiei. 
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, am primit o contraventie pentru geamuri cu tenta.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Desigur, sunt in posesia unui permis de conducere valabil.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu, nu a fost.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Sigur, sunt capabil.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, am cunostinte in limba Engleza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu, am fost angajat din surse externe.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:  Nu este cazul.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Desigur.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Verdictul a fost "Admis".
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am fost asistent medical, apoi Agent-Principal in Departamentul de Politie Los Santos.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Siguranta in sine dar si curajul acumulat de-a lungul anilor mi-au oferit acest impuls, de a va scrie in acest moment si de a va arata potentialul meu in aceasta insitutie. Lucrul in echipa este lucrul "cheie" care ajuta la evolutia fiecarui politist din Los Santos, si va pot oferi cu incredere aceasta abilitate a mea, sociabilitatea dar si lucrul individual. In viata am fost pus, si voi fi pus in situatii dificile, iar Departamentul de politie Los Santos  nu face exceptie, si sunt ferm convins ca deciziile mele in situatii dificile vor fi valorificate in acest departament.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Am diferite aptitudini care ma definesc in totalitate , debutand de la Academia de Politie din Los Santos am inceput a vorbi si a ma adresa oamenilor cu un respect si o bunatate exemplara . Am fost invatat sa utilizez cu precizie si atentie arme de diferite categorii incepand cu un mic pistol . Se poate spune ca am talentul de a trage de oameni/manipula pentru a obtine informatiile de care am nevoie , pe deasupra am si spiritul de observatie bine dezvoltat si pot face diferentele foarte repede . O ultima chestie ar fi ca pot sa ma descurc in situatii critice destul de usor.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Vlad.
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : Am varsta de 17 ani.
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Giurgiu.
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : Joc GTA V de peste 4 ani.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Joc pe acest server de mai mult de 1 an.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : In momentul de fata am aproximativ 500 de ore.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : Am id-ul "2020".
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Desigur, sunt.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da, il stiu pe absolut tot.
  • 5.14 Alte informații : Reintegrare! Fost Agent Principal - 311.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share