Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Cassandra Vespucci [ ciox / ID: 123 ]


cioxbb
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Cioca Alexandru Codrin
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Focsani
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Pentru ca am o vechime destul de mare pe server, sunt la curent cu noutatile din regulament si ma consider pregatit pentru functia asta, invatand foarte multe despre functie si de la cunostinte care deja au aceasta functie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Alexandru, tocmai ce am terminat  clasa a 12-a, sunt uneori foarte determinat sa fac lucruri corecte, uneori sunt sensibil emotional, dar am foarte multi prieteni care ma calmeaza si sunt deschis in a crea prietenii noi. Hobby-ul meu preferat este gamingul, in timpul liber, si in anumite situatii ma consider mai matur decat persoane mai varstince decat mine.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Cassandra Vespucci
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): ciox
  • Ore jucate pe server: 45
  • De cat timp jucati pe server: Un an si jumatate cam asa cred (de pe vremea cand era si EpicShorty in staff)
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Recent, minim 5, pe viitor pana termin cu bac-ul frecventa asta o sa scada, dar dupa sunt liber sa petrec in continuare peste 5.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Acum 2 sau 3 wipeuri am avut un ban, in afara de asta, absolut nimic, nici un warn, nimic.
  • ID-ul din joc: 123
  • Averea detinuta in joc: Undeva la 100k, un Q8 si un I8
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Reputatia mea pe server este destul de buna, dar consider ca se mai poate lucra din anumite puncte de vedere.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): M-am certat mai demult cu Kotcha, ca era flexer si imi creea concurenta :D, dar din moment ce nu mai e in staff, cred ca nu m-am certat cu nimeni care e in staff in momentul de fata.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Foarte multi membrii ai staff-ului sunt in factiuni pasnice sau nu sunt in factiuni si activeaza foarte mult in Paleto Bay, eu apartinand unei mafii si petrecandu-mi timpul in afara Paleto Bay as avea onoarea sa ma ocup de problemele din Sandy Shores deoarece consider ca o mare parte din server isi petrece timpul in acest oras, si mult mai multe probleme apar aici, si as fi martor si prezent la multe dintre ele, pe care as putea sa le corectez. Am avut zilele acestea un exemplu cu o "mafie" falsa creeata de un individ care a pacalit playeri noi in legatura cu regulamentul si acestia si-au creat o grupare care provoca foarte multe jafuri si activitati "ilegale" din punct de vedere al regulamentului. Sunt sigur ca situatii de genul si nu numai vor aparea si as vrea sa imi dedic din timpul pe joc si pentru a corecta greseli si a ajuta persoane neinformate.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Consider ca un helper se ocupa cu lucruri mai minore, precum sfatuirea jucatorilor noi, mentinerea linistei pe chat, se ocupa si de ticketuri in care ori ajuta playeri cu informatii atat folositoare pentru cunoasterea regulamentului, cat si pentru cunoasterea roleplay-ului, sanctioneaza jucatori ce incalca regulamentul, dar prin traducere Helperul este cel care ajuta foarte mult.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, OBS-ul este activ aproape de fiecare data cand ma conectez pe server, iar in situatiile in care nu este si intervine o problema, este la indemana.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share