Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Alx DoDy [ Al3xDoDy / ID: 31771 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Dodita Alexandru
Varsta reala: 20
Orasul unde traiti: Cluj
Cu ce va ocupati: In momentul de fata ma ocup doar cu facultatea.
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Absolut.
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Consider ca da si incerc sa-l perfectionez pe zi ce trece.
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Doresc aceasta functie deoarece imi place sa ma implic in buna organizare a lucrurilor, dovada fiind si statutul de director al departamentului de penitenciar.
Consider ca merit aceasta functie datorita seriozitatii cu care tratez lucrurile, egalitatii ce le-o dau playerilor datorita faptului ca nu imi place sa fac favorisme, dar si obiceiul de auto-educare si continua evolutie pe care-l am.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Luand in considerare parerile celorlalti despre mine si privindu-ma din exterior ma consider o persoana serioasa, ambitioasa cu un statut de lider, intr-o continua cautare de lucruri noi si interesante, o gandire logica ce ma descrie, aptitudinea de a ameliora un conflict dar si empatizarea cu cei din jur. Mai mult as lasa actiunile mele sa ma descrie.
 

Informatii de pe joc:

  

Numele din joc (Buletin): Alx DoDy
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): DoDy
Ore jucate pe server: 788776565_Screenshot(364).png.5ec4c14fe927906ec4c8faa3fe22c625.png
De cat timp jucati pe server: Pe server am intrat prima data cred ca in august-septembrie, dar serios joc de prin octombrie, moment in care am lasat toate prostiile.
Cat timp acordati serverului pe zi: La un simplu calcul ajung undeva la o medie de 6-8 ore, depinzand si de zi si facultate. Luand in considerare si faptul ca in aplicatia pentru politie de pe 23.11 aveam doar 350 de ore.
Sanctiuni anterioare pe server: Am primit 2 ban-uri de bug-abuze (anti-afk) din dorinta mea de a ajunge cat mai rapid la jobul de "trucker", job pe care nici nu l-am mai experimentat. Dupa acestea mi-am dat seama de seriozatatea serverului pe care ma aflu si am incetat din a mai face vreo tampenie.
ID-ul din joc: 31771
Averea detinuta in joc: Cateva masini ieftine, un Chiron si un Veneno cu FPT si cash aprox 10 mil.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, ba chiar ma inteleg cu toata lumea cu care ma intalnesc.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu consider atacul la perosanele care isi fac treaba ca fiind unul folositor.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As avea o activitate mai mare pe tickete, mai ales pe orele nocturne unde am vazut ca exista un gol in acest sens.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER, din perspectiva mea, se ocupa atat cu rezolvarea nelamuririlor playerilor (noi sau vechi), cat si cu rezolvarea problemelor mai serioase, dar si cu buna organizare si desfasurare a serverului.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, desigur. In momentul de fata folosesc Instant Replay-ul de la NVidia.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, total de acord.

Link to comment
Share on other sites

+rep si de la mine, personal consider ca are capacitatea de a nu dezamagi printre multe alte calitati. Semnat STORM.

Edited by RAMPAGE
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share