Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Gheara Enzo [UnQ / ID: 423]


Enzo
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Enzo
  • Varsta reala: 19
  • Orasul unde traiti: Craiova
  • Cu ce va ocupati: Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  DA 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):  Cred ca merit aceasta functie deoarece pot spune ca sunt capabil de a mentine o situatie oricat de grea este respectiva. Intotdeauna mi-a placut sa ajut oamenii care de multe ori ca fiecare jucator care este la inceput intampina probleme minore/majore in situatii de roleplay, sau unele nelamuriri.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Pot incepe prin a spune ca ma numesc Enzo, sunt o persoana care sta la locul ei, nu ma bag in treburi care nu au legatura cu mine, respectul este pe primul loc pentru mine. Poti avea orice varsta daca nu ai respect, nu ai nimic. Asta sunt eu, asta este gandirea mea! Cam atat am avut de spun despre mine.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Gheara Enzo
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): UnQ
  • Ore jucate pe server: La momentul actual : 1060
  • De cat timp jucati pe server: Septembrie 2020
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: [Motiv: Eșecul de a petrece 14 zile într-o facțiune] / [Nr. Zile: 5]----[ID: 423]/[Motiv: Meta-Gaming ]/[Nr. Zile: 14]/[Drept de plată: Nu]
  • ID-ul din joc: 423
  • Averea detinuta in joc: Estimativ 1.2m la momentul actual
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As acorda mai mult timp actiunilor de staff, m as ocupa mai mult sa ajut jucatorii incepatori.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un HELPER in gandirea mea se ocupa cu rezolvarea unei nelamuriri, corectand unele situatii de roleplay in care s-a gresit, mai pe scurt ajuta atat playeri noi cat si cei vechi in a-si corecta actiunile gresite.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: DA
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share