Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Makoto Ionut [ION/ID:681]


ION
 Share

Recommended Posts

Numele real:Manole Ionut
Varsta reala:16 
Orasul unde traiti:Pitesti
Cu ce va ocupati:Elev
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):In primul rand consider ca am experienta necesara pentru aceasta functie,in al doilea rand imi place sa ajut toti oamenii care au nevoie,totodata pot spune ca,cunosc serverul intr-o mare masura si voi acorda foarte mult timp serverului.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Ionut am 16 ani sunt din Pitesti,sunt o persoana prietenoasa cu toata lumea imi place sa ajut oamenii,si sunt pasionat de sport si jocurile pe calculator s
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin):Makoto Ionut
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):ION
Ore jucate pe server:1600
De cat timp jucati pe server:1 an si 4 luni
Cat timp acordati serverului pe zi:8 ore
Sanctiuni anterioare pe server:4 warnuri
ID-ul din joc:681
Averea detinuta in joc:1,3 milioane
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As incerca sa ajut cat de mult pot comunitatea,mai ales cu intrebarile de pe chat si jucatorii care nu pot face ticket si sa fiu prietenos cu ei
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu rezolvarea ticketelor pe fivem si pe discord,dar in acelasi timp sa ajute playerii noi explicandu-le ce trebuie sa faca la inceput,dar si playerilor mai vechi sa le explice o anumita greseala pe care au facut-o
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share