Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Daniel Federico [ Dany8teen | ID 944]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ionut Daniel
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Ploiesti
  • Cu ce va ocupati: Elev, sunt clasa a XII-a dar nu voi inceta sa am activitate pe server din cauza examenelor.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, il cunosc foarte de bine.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): In primul rand, consider ca merit aceasta functie, deoarece sunt o persoana foarte capabila de a le explica si totodata sa-i fac sa si inteleaga ce au gresit in anumitele situatii unde se intampla fail-uri sau alte nelamuriri, in al doilea rand am foarte mult timp liber, asa ca nu va fi pusa problema de cereri de inactivitate sau alte prostii, iar in al treilea rand, consider ca sunt destul de matur pentru a reprezenta functia de helper, acesta fiind un fel de oglinda serverului.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut ! Ma numesc Daniel, am 18 ani, sunt din Ploiesti, Prahova si sunt elev in clasa a XII-a la Colegiul Tehnologic Lazar Edeleanu. Sunt un baiat calculat, cu capul pe umeri, amuzant, serios cand trebuie, extrem de prietenos si cu cei 7 ani de acasa. Ca aspect fizic sunt un baiat inalt, am inaltimea de 1.84, ochi verzi si parul saten. Am si cateva hobby-uri, cum ar fi : plimbatul cu skateboard-ul, bicicleta, fotbalul si desigur gaming-ul, care ma pasioneaza cel mai mult. Sunt o fire care nu suporta minciuna, imi place sa ma tin de cuvand si sa respect, dar la randul meu sa fiu si eu respectat. In mare parta acesta sunt eu, astept sa mai descoperiti si alte calitati/defecte ale mele pe parcurs :) . 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Daniel Federico
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Dany8teen
  • Ore jucate pe server: 1200 in momentul acesta.
  • De cat timp jucati pe server: Pot spune ca am inceput sa ma joc de cand s-a dat wipe, chiar daca am jucat si inainte, dar nu se compara progresul de acum cu cel de dinainte.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Sincer am inceput sa acord foarte multe ore din zi acestui server, cam 7-8 ore la numar poate si mai multe.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Din nefericire, am un singur ban nedorit pentru Meta-Gaming ( Coordonare pe discord ).
  • ID-ul din joc: 944
    • Averea detinuta in joc: In momentul de fata am un Porche 918 Spider, 3 dube, 5 motociclete + alte masini pana in 100K, un lant Among Us Platinum si multe alte obiecte valoroase/nevaloroase. Am vandut foarte multe chestii pana sa reintru in politie.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, chiar de loc. Sunt o persoana foarte deschisa si prietenoasa, incerc sa ma inteleg bine cu toata lumea.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Sincer, in mare parte nu cred ca voi face extrem de diferit fata de ceilalti membrii staff, deoarece toti se descurca extrem de bine si sunt foarte calculati. Singurul lucru, poate as incerca sa rezolv problemele in stilul meu, adica sa nu sanctionez imediat ce am descoperit problema, ci inainte de a face asta, trebuie explicata greseala si totodata si intelesa de catre acea persoana.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu nelamuririle, respectiv rezolvarea problemelor jucatorilor, reclamatii, sanctiuni si restul problemelor care constau in administrarea comunitatii.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am posibilitatea.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt foarte de acord.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share