Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Gonzalez Mopy [ Mopybtw / ID: 14500]


Mopybtw
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Sergiu Costin 
  • Varsta reala:16 
  • Orasul unde traiti:Ploiesti 
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, il cunosc.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Cred ca merit aceasta functie, deoarece sunt o persoana activa pe server si ca am experienta necesara pentru a incerca si acest rol de helper. Imi place sa fac RP si sa actionez atunci cand o situatie este gresita, dar mai ales sa ajut si alti playeri ai comunitatii.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Pot incepe prin a spune ca sunt o fire calma. Nu actionez niciodata la nervi si gandesc inainte de a lua o decizie. Vorbesc cam mult, dar incerc ca tot ceea ce spun sa fie cat mai corect. Nu tin ura si sunt foarte glumet si muncitor. Sunt pasionat de jocuri online, dar si de sport. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Gonzalez Mopy
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):mopy fapte nu vorbe 
  • Ore jucate pe server:856 ( la momentul aplicatiei)
  • De cat timp jucati pe server: De aproximativ 1 an 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: De obicei acord 4-5 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server:Am luat acum cateva luni un warn pentru Condus NON-RP (am luat-o pe portiunea cu nisip de la motel cu un S13)
  • ID-ul din joc:14500
  • Averea detinuta in joc: Undeva la aprox 2 milioane in bani, masini si arme 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, consider ca nu am o reputatie proasta.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu, nu m-am certat cu niciun membru staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As fi activ pe partea de tickete si m-as dedica mai mult acestei functii. I-as ajuta si indruma pe jucatorii noi. In rest, nu pot sa gasesc lucuri diferite, deoarece membrii staff se descurca chiar foarte bine in ceea ce fac.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER se ocupa cu indrumarea tuturor playerilor. Acesta ii sfatuieste atunci cand s-a gresit intr-un roleplay, sau chiar ii ajuta si ii indruma spre un anumit RP.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da, am aceasta posibilitate.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord. 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share