Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Alexia Necoara [ Alexia / ID : 828 ]


Alexia
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

Numele real: Alexia
Varsta reala: 17 ani
Orasul unde traiti: Tecuci
Cu ce va ocupati: sunt eleva in clasa a XI - a
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu consider ca merit aceasta functie pentru ca ma joc de ceva timp pe acest server si am experienta si stiu regulamentul foarte bine pentru ca am fost si in politie si in mafie. Imi doresc sa ajut playerii noi sau playerii care intampina probleme . In plus , sunt foarte activa si daca voi intra in staff acest lucru ma va motiva si mai tare sa ma joc pe server si voi petrece mai mult timp pe el.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Alexia , am 17 ani , sunt eleva in clasa a XI-a la profilul matematica-informatica si locuiesc in orasul Tecuci , pe viitor as vrea sa dau la Facultatea de Limbi Straine . Sunt o persoana foarte prietenoasa si imi place sa ajut toate persoanele cu ce pot . Mereu am zambetul pe buze si sunt foarte calma . Ma pot descurca in orice situatie pentru ca stiu din toate cate putin.

 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Necoara Alexia
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Alexia
Ore jucate pe server: 1649 de ore
De cat timp jucati pe server: din septembrie 2020 
Cat timp acordati serverului pe zi: cam 4-5 ore
Sanctiuni anterioare pe server: am avut un warn pentru nerolare accident si un ban pentru nerespectarea timpului minim in politie
ID-ul din joc: 828
Averea detinuta in joc: aprox 3 mil , e 63 , africat , un range rover + gloante
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: NU
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): NU
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:  Nu cred ca pot face ceva diferit daca as obtine aceasta functie ,dar pot sa vin cu propuneri noi .
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper ajuta playerii de intampina probleme , poate da dv la masinile abandonate si sa aiba grija ca playerii sa nu faca freechat pe chat.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: DA
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share