Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Gianluca Robert [robert21iulian / 37683]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Robert-Iulian
  • Varsta reala: 20
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Student anul II la ASE
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Bineinteles
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Merit aceasta functie deoarece, in primul rand am mai facut parte din staff-ul FplayT acum un an jumatate si stiu ''cu ce se mananca'' treaba unui helper insa sunt constient de schimbarile si imbunatatirile aduse serverului de atunci si pana acum, tocmai de aceea sunt la punct cu regulamentul si cu tot ceea ce tine de informatii IC-OOC. In al doilea rand, desi suna cliseic, imi place sa ajut playerii cu orice fel de intrebari si nu numai, deoarece doar impreuna putem mentine comunitatea unita si la cel mai inalt nivel. Stiu ca a fi membru staff nu este usor, ci din contra, este o responsabilitate mare care aduce totodata riscuri si beneficii, insa sunt pregatit. Consider ca pot fi un exemplu pentru ceilalti jucatori din punct de vedere al RolePlay-ului dar si a mentalitatii.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Ma numesc Robert, am 20 de ani si joc FiveM de aproximativ 6ani. Sunt un membru vechi al comunitatii FplayT si am continuat sa ma joc aici deoarece imi place RolePlay-ul de calitate. De asemenea, imi place sa ies pe afara cu prietenii, sa socializez, sa joc fotbal si nu in ultimul rand, marea mea pasiune mersul pe stadion. Sunt un tip matur, care stie cand sa vorbeasca si cand nu, de asemenea imi place sa glumesc, insa nu exagerez cu asta, stiu cu cine si cand sa fac glume.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Gianluca Robert
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Gotcha
  • Ore jucate pe server: 322h
  • De cat timp jucati pe server: Din decembrie 2018
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Nu am un numar exact, insa aloc un minim de 3-4 ore lejer.
  • Sanctiuni anterioare pe server: -
  • ID-ul din joc: 37683
  • Averea detinuta in joc: 500k-1M
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as face nimic diferit din punct de vedere IC. Din punct de vedere OOC imi voi imparte timpul astfel incat jumatate sau chiar mai mult din timpul petrecut pe joc sa il aloc Ticketelor(discord+joc).
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Prin definitia cuvantului HELPER intelegem faptul ca cel ce are aceasta functie ajuta playerii cu orice dificultate intampina. Fie raspunde la tickete, fie raspunde intrebarilor pe Chatul OOC disponibil pe joc, de asemenea se ocupa de ticketele de pe discord. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, filmez cu Geforce Experience
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share