Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Tiganu Eduard [Edi/ 6398]


ne0d1m
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Stanciu Eduard
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Voluntari
  • Cu ce va ocupati: Elev 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu sunt de parere ca merit aceasta functie deoarece cunosc destul de bine regulamentul si cred ca fac un roleplay destul de bun. Petrec mult timp pe server, si aceasta ar fii un motiv.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Edi, am 16 ani, sunt o persoana sociabila, respectos, glumet dar cu limita. Imi plac jocurile pe calculator , dar mai ales FiveM-ul.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Tiganu Edaurd
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Edi 
  • Ore jucate pe server: 777
  • De cat timp jucati pe server: Din luna martie a anului trecut.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: in jur de 6 ore, uneori si 8, depinde de ce am de facut.
  • Sanctiuni anterioare pe server: 3 ban-uri: unu pentru bug abuse la tunning , roleplay scarbos cu o fata ca medic, si inca unul pentru coruptie.
  • ID-ul din joc: 6398 
  • Averea detinuta in joc: ~ 1 mil.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: M-as implica mult mai mult si as petrece mai mult timp pe server.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cu rezolvarea ticketelor facute de catre playeri
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, instant replay.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share