Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Bellingham Riki [ Riki / ID: 21215]


Recommended Posts

  • Numele real:Hurducas Riccardo
  • Varsta reala: 17 intr-o luna 18
  • Orasul unde traiti: Cluj
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca as merita aceasta functie pentru activitatea pe care o am pe sv si pt ca sunt deschis cu oricine in orice problema pe care o are.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana deschisa , respectoasa si responsabila in tot ceea ce este nevoie si nu ma las niciodata batut de la orice.In general sunt pasionat de gaming si de fotbal.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Bellingham Riki
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Riki
  • Ore jucate pe server: 1252
  • De cat timp jucati pe server: 8 luni 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: in timpul saptamanii undeva la 4-5 ore iar in weekend 7-8 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am avut un ban temporar de 1 zi pt afk la razie ulterior vorbind cu adminul respectiv i-am explicat situatia si am primit unban  
  • ID-ul din joc: 21215
  • Averea detinuta in joc: In jur de 500k + bunuri
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu, niciodata nu am fost prins intr un conflict sau ceva de genu prin faptul ca nu sunt o fire vulcanica si nu imi place sa provoc lumea la cearta 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Pai in primul rand as ajuta pe toata lumea care are nevoie de ajutor cu orice este nevoie,as ajuta toti playeri care sunt la inceput si as rezolva orice ticket care este necesar si trebuie facut 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper dupa parerea mea se ocupa cu ajutorarea intregii comunitati ,sa fie atent la limbajul de pe chat,sa indrume playeri noi luand tickete si explicandu le oamenilor ce au gresit (daca este cazul)
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share