Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Dorel Aurica Prunaru [ sKemo / ID: 18836 ]


sKemo
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Paunoiu Darius Alexandru
  • Varsta reala: 20
  • Orasul unde traiti: Ploiesti
  • Cu ce va ocupati: Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Sunt de parere ca numai gradele cele mai mari cunosc la perfectiune aceste reguli,
    dar consider ca stiu foarte bine regulamentul.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana care in general vrea sa ajute, si acum am ocazia sa
    ajut si comunitatea FplayT, la fel cum si ea m-a ajutat pe mine pana acum sa ma simt bine pe acest server.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt student, o persoana calma si matura, care nu se enerveaza in situatii de presiune, care
    mereu a incercat sa ajute oamenii de pe server cand aveau nevoie si am putut face asta, si consider ca daca devin un membru din staff

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Dorel Aurica Prunaru
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): hi im sKemo
  • Ore jucate pe server: 900+
  • De cat timp jucati pe server: iulie 2021
  • Cat timp acordati serverului pe zi:  Depinde, dar in medie 2-3 ore pe zi seara,  dar am zile cand intru 2-3 ore dimineata si 2-3 ore seara.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un warn luat pe sistemul vechi, undeva prin iulie, pentru AFK la razie la peste (Plecasem la baie cand eram
    la pescuit si a venit politia, mi am asumat greseala).
  • ID-ul din joc: 18836
  • Averea detinuta in joc: Cred ca in jur de 2+ milioane, nu m-am axat pe farmat
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa intru mai des pe server in timpul zilei ca sa ajut staff-ul la tickete, totodata trebuie sa fii mereu atent la cate tickete sunt pe joc, iar atunci cand sunt prea multe, daca nu as avea rp si as putea sa ma sustrag ( de exemplu dupa ce termin cursa de avion ), m-as duce si ajuta staff-ul la tickete. Ceva complet nou ar fi comunicarea cu ceilalti membrii staff, pe care as face-o de cate ori am ocazia sau de cate ori e nevoie, pentru ca mi se pare esentiala.  Serverul este plin de update-uri si tot timpul apar situatii noi de care de multe ori nu poti fii siguri cum se considera ( exemplu recent: e voie cu submarinu la pescuit ? ). Aceste nelamuriri se rezolva prin discutiile cu ceilalati membrii staff.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Rezolva probleme create de bug-uri si le raporteaza mai departe la Administratori/Owneri, si ajuta
    lumea cu raspunsuri la intrebari atunci nu sunt siguri de un rp si educa/sanctioneaza cand este nevoie in cazul unui fail. Totodata, ei se ocupa nu doar de ticketele facute in joc, cat si de ticketele facute pe discord, atunci cand e ceva de care se pot ocupa, ca de exemplu oferit de informatii.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, folosesc OBS in mod constant.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share