Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Armin Gabriel [ GaByTz / ID:3818 ]


GaByTz
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Gabriel
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Alba Iulia.
  • Cu ce va ocupati: Elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, il cunosc.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit functia asta in primul rand vechimii mele pe server, activitatii si comportamentului. Cunosc foarte bine regulamentul si cred ca sunt capabil pentru a actiona corect si in momente mai dificile. Nu in ultimul rand, imi doresc foarte mult sa ajut aceasta comunitate si sa facem ceva mult mai frumos din aceasta, fara acele fail-uri.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat serios, respectuos si prietenos, am varsta de 16 ani si locuiesc in Alba Iulia. Consider ca am o gandire destul de matura, nu sunt genul de persoana care creeaza probleme, consider ca daca mi se ofera respect sa acord si eu, indiferent de cine este. In timpul liber imi place sa ma joc sau sa ies cu prietenii. Pe langa toate acestea imi place sa ma "zbat" sa inteleg oamenii, si in caz de nevoie sa-i ajut.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Armin Gabriel
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): GaByTz
  • Ore jucate pe server: 1105+.
  • De cat timp jucati pe server: De cand era serverul in paleto, cred ca sunt 2 ani si ceva.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde de programul meu zilnic, sunt zile in care am acordat si 12 ore. Dar sa spun o medie, 3 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Da, am avut un warn pentru PG si un ban pentru minciuni OOC. Consider ca am invatat ceva din acele sanctiuni si nu se mai repeta.
  • ID-ul din joc: 3818
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ $10.000.000.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, consider ca am o reputatie destul de buna.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As acorda mult mai mult timp serverului si as fi mult mai atent la fiecare roleplay/actiune pe care o fac.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu informarea si ajutarea playerilor noi de pe server, dar si cu rezolvarea ticketelor.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am posibilitatea.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share