Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Winston Gabriel [27977]


Stoicutzz
 Share

Recommended Posts

 

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Winston
  • 1.2 Prenume: Gabriel
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 28
  • 1.5 Înălțime: 1.88 m
  • 1.6 Greutate: 83kg
  • 1.7 Naționalitate: American (Statul Florida)
  • 1.8 Adresă: Deocamdată nu am un domiciliu stabil.
  • 1.9 Număr de telefon: 606-2395

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, sunt un cetățean mândru și demn al comunei Los Santos.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu sufăr de nicio boală cronică.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu sufăr de nicio boală fizică
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu am nicio boală care să îmi afecteze performanțele unui potențial angajat.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost niciodată arestat pentru o crimă.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Am fost arestat de două ori, o dată pentru (9)11, iar a 2-a oară pentru încălcarea ART. 11B din CAP. 4, anume "Codul Muncii". Eram într-o situație anevoioasă și aveam nevoie de bani.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu am făcut uz de nicio substanță ilegală, niciodată.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, am primit contravenția corespunzătoare (4)11B.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, dețin permis auto și este valabil până la data de 23/05/2025.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu am avut permisul auto suspendat.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Chiar dacă vin din Florida, m-am adaptat foarte bine comunei Los Santos și sunt capabil să comunic la fel de cursiv și fluent ca un cetățean născut aici.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Deoarece vin din Florida, știu foarte bine limba engleză.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da, o singură dată.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Am fost acceptat, iar apoi m-am retras din motive personale.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:  Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: - 
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Pentru că am avut o situație financiară mai proastă la venirea în comună, am fost prima dată angajat ca șantierist, iar pe parcus am avut norocul să îmi fac relații prin oraș și să fiu învățat și ghidat să mă angajez ca muncitor la mină.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): De mic copil am fost învățat să respect toată lumea din jurul meu, mai ales oamenii care depun un efort și își compromit propriile vieți pentru a asigura siguranța altor oameni. La vârsta de 15 ani am decis că vreau să urmez această carieră. Am început să mă pregătesc din greu, să învăț și să mă pregătesc fizic. După ce am obținut diploma de Bacalaureat, am fost oprit din a urma Academia de Poliție deoarece părinții mei nu aveau starea financiară necesară să se mai întrețină pe ei, cât și pe mine. După ani grei de muncă fizică, am decis că sunt sută la sută pregătit să depun un CV. 
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Conform mentalității și gândirii mele, toți suntem egali. Dar, dacă ar fi să enumăr calitățile mele care vor putea fi remarcate în posibila mea carieră ca și cadru M.A.I, pot susține cu tărie că sunt o persoană corectă și sinceră, care nu încearcă să "păcălească" sistemul, o persoana silitoare, care se implică sută la sută, indiferent de situație. Pe lângă toate acestea, am capabilitatea de a socializa cu orice tip de persoane, în orice circumstanțe. 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Gabriel
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 18
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Municipiul Fetești-Gară, județ Ialomița.
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : Joc GTA V de aproximativ 5 ani. De FiveM am aflat acum 2 ani, devenind jocul meu "main".
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Mă joc pe această comunitate de aproximativ un an, dar nu am jucat constant, am avut pauze.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 150 ore) : 385 de ore.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 27977
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da.
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da.
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da.
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da.
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da, am luat la cunoștință informațiile legate de aplicație.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da, am citit regulamentul.
  • 5.14 Alte informații : Baftă tuturor aplicanților la Academia de Poliție.
Link to comment
Share on other sites

Domnule/Doamna Winston Gabriel, dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas important va fi testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvi la gradul de AGENT-PAZA. Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

Urmatorul pas pe care trebuie sa il faceti este sa cautati pe cineva la Penitenciarul Sandy-Shore's (sunati la numarul unic de urgenta) sau rugati un Agent de paza si asteptati un tester.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share