Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Radu Silaghy [ Radu / ID: 17913 ]


Recommended Posts

zz7c9C5.png


Informatii aplicatie HELPER

  • Foarte important un microfon este obligatoriu fara gajit si ragait.
  • Orice insistare dupa un mesaj este egal cu anularea aplicatiei.
  • Nu va bateti capul sa aplicati ca si HELPER daca va stiti cu un comportament necorespunzator pe server.
  • Trebuie sa fiti un player activ pe server si cu vechime.
  • Limbajul este foarte important deoarece actiunile dvs. aduc daune serverului.
  • Invatati foarte bine regulamentul inainte de aplicare deoarece testul poate avea loc oricand.
  • Aplicatia nu este una exagerata vrem doar sa vedem ca va dati interesul.
  • Cei ce primesc aceasta functie pot fi avansati in functie de activitate.
  • Aplicatia se face printr-un topic nou cu TITLUL in genul acesta: [ HELPER ] Nume Prenume [ NUME FORUM / ID DIN JOC ]

EXEMPLU:

[ HELPER ] Carlito Navarro [ Carlito / ID: 69 ] 


Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Dragos Constantin
  • Varsta reala: 27
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Somer
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Aproximativ
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Deoarece sunt o persoana matura nu tin cont de prietenii atunci cand cineva greseste trebuie sa si asume petrec destul de mult timp pe server si consider ca as avea capacitatea si abilitatile necesare pentru a ajuta aceasta comunitate in buna functionare a ei.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana calma, calculata si disciplinata as putea spune ca-mi place dreptatea nu mi plac persoanele false  , mincinoase si cele neserioase. Imi dedic o buna parte a timpului calculatorului si acestei comunitati. Acesta fiind si  unul dintre hobby-urile mele principale. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Radu Silaghy
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Violence
  • Ore jucate pe server: 1913
  • De cat timp jucati pe server: Din luna Martie anul trecut dar nu mai stiu cu exactitate.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Minim 3 ore pe zi chiar si mai mult.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Power Gaming dar a fost acum foarte mult timp sanctiunea.
  • ID-ul din joc: 17913
  • Averea detinuta in joc: Suma de $ 21.000.000
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as face nimic diferit dar as incerca pe cat posibil sa mi fac datoria fata de comunitate si jucatorii de pe aceasta.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Supravegheaza toti jucatorii si ii indruma si ajuta cu informatiile necesare pe care acestia le au fata de comunitate facand dreptate atunci cand cineva greseste.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share