Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Magurean Antonio [ Magurean / ID: 724 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Magurean Antonio
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Zalau
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie deoarece stiu bine regulamentul si de cand ma joc pe server am acumulat cunostinte si am fost in diferite situatii de unde am invatat mereu cate ceva, sunt o persoana serioasa, stiu si imi place sa vorbesc cu oamenii, am rabdare si chiar mi-ar placea sa ajut jucatorii cum pot eu mai bine, pe langa ca doresc sa ajung in echipa staff de foarte mult timp, pe langa beneficiile acestei functii, pot sa fac ceea ce imi place, sa ajut lumea.
    Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): La momentul de fata sunt elev la liceu, sunt pasionat de calculatoare inca de mic, si nu ma pot plictisi cand sunt la calculator mai ales cand ma joc fivem, care, la momentul actual este cel mai jucat joc de catre mine in ultimul an, sunt o persoana prietenoasa si imi palce sa rad si sa glumesc cand este cazul, dar stiu si sa fiu si o persoana corecta si calma in situatiile in care trebuie, cand nu sunt la calculator, pe langa scoala, imi place sa imi petrec timpul la sala si pe afara cu prietenii mei mai ales in weekend.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Magurean Antonio
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Magurean
  • Ore jucate pe server: 1940+
  • De cat timp jucati pe server: De 15 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Minim 3 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un warn si un ban pentru coruptie 
  • ID-ul din joc: 724
  • Averea detinuta in joc: In jur la 5.000.000$
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Asi sta in buncker cand nu sunt tickete si asi astepta pana vine cineva sa il ajut cu ceva, pe langa asta asi incerca sa stau cu un grad mai mare decat mine si sa fac tickete cu el pentru a invata mai multe situatii si pentru a vedea cum se fac tickete mai ales in prima zi de staff, asi intreba orice nu imi este in clar sau orice nu mi se pare ca stiu rezolva pe chat-ul adminilor poate stie cineva mai bine si ma poate ajuta, si nu asi acorda sanctiuni fara sa nu ma gandesc bine si de mai multe ori cine a gresit si cine merita sanctionat, cam astea sunt lucrurile pe care eu le-asi face diferit fata de ceilalti.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper nu are foarte multe atributii fata de alti membrii staff, dar totusi are cateva si eu cred ca sunt urmatoarele: de a pastra linistea pe chat-ul serverului ( adica de a oprii free-chatul ), de a rezolva tickete si de a explica fiecarei parti ce s-a gresit si ce se putea face sa nu se ajunga la deschiderea ooc-ului, de a anunta unele aspecte importante pe chat ex.: Stop free-chat, sau mersul pe contasens si pe locul unde este extreme offroad din port sau reducerea vitezei la calea ferata din port si multe alte lucruri, inca un lucru important este de ai ajuta pe cei noi pe server care fac ticket si nu stiu sa faca ceva ( aici ma refer sa le explica de unde sa isi faca buletin si sa le spuna ca il pot face doar o data la fel si cu caracterul si sa le explice ca nu e ok sa faca free-chat, daca vor sa isi vada id-ul sa foloseasca comanda /stats si sa incerce sa nu fie bombardieri si sa respecte pe toata lumea ) cu asta zic eu ca se ocupa un helper. 
    Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da 
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share