Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Abdullah Adonis [ Ulpian / ID: 5331 ]


Ulpian9
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Gabi
  • Varsta reala: 22
  • Orasul unde traiti: Constanța.
  • Cu ce va ocupati: Student la UMC și în același timp angajat la Electrocentrala Constanța.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Cu totul de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):  Consider că sunt potrivit pentru funcția de helper deoarece am acumulat o experiență destul de vastă în acest domeniu, datorită rp-ului pe care-l fac, fiind un iubitor de RP decât de împușcături. Calmitatea și răbdarea de care dau dovadă sunt destul de rar întâlnite. Experiența în administrare(pe alte servere - samp), reprezentând un avantaj in opinia mea destul de mare.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Mă numesc Gabi, am 22 ani, sunt din orașul Constanța, student anul 3 la UMC, în același timp lucrez la stat(Electrocentrale Constanța), sunt o persoană vorbăreață, foarte serioasă și în același timp glumeț când situația o impune. Îmi place să-mi petrec timpul alături de prietenă cât și de amici, iubesc natura și ieșirile departe de aglomerație. În timpul liber, pe lângă petrecutu în fața unui calculator, mai citesc din când în când, merg la pescuit(o mare pasiune), ies pe afară, la grătare, practic MMA de câteva ori pe săptămână.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Abdullah Adonis.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Ulpian
  • Ore jucate pe server: 1257 ore.
  • De cat timp jucati pe server: Am în total un an pe server.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Cel puțin 4 ore zilnic, maxim 6 / 7 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server:  Am avut un warn acum 10 luni pentru condus Non-RP.
  • ID-ul din joc: 5331
  • Averea detinuta in joc:  CAsa in mirror, benzinarie si 4 milioane.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, mă știu cu o reputație foarte bună.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Mi-aș crește activitatea deoarece o să am o ocupație în plus, m-ar motiva să fac un RP mult mai complex în situațiile IC deoarece după părerea mea un helper trebuie să fie un exemplu pentru restu și aș începe să ajut jucătorii din ce în ce mai mult datorită gradului.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper se ocupă cu menținerea liniștii pe server, ajutarea și îndrumarea jucătorilor cât și rezolvarea problemelor(tickete).
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share