Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Marian Franculescu [Erkan/id:13432]


Erkann
 Share

Recommended Posts

 

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Erkan Iasin
  • Varsta reala: 17 impliniti
  • Orasul unde traiti: Slatina
  • Cu ce va ocupati: Elev momentan
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Sigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sincer vad toata ziua pe chat ca adminii nu fac fata si mi-as dorii aceasta functie in primul rand pentru experienta ce o "primes". Nu as putea spune ca merit aceasta functie pana la teste.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt sun baiat obisnuit cam la 1.70 si 17 ani, imi place sa ma joc pe calculator si sa fac sport, mare parte a timpului meu liber o petrec afara cu prietenii si pe fplayt.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Franculescu Marian
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):ᄂ.ΣЯKΛП
  • Ore jucate pe server: 370+-
  • De cat timp jucati pe server: de cam un an dar la inceput nu prea mi-a dus pc-ul si acum 200 de ore am inceput sa ma cam joc "intensiv" sa zic
  • Cat timp acordati serverului pe zi: minim 5 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Niciuna
  • ID-ul din joc:13432
  • Averea detinuta in joc: Cateva masini, o barca, o masina pe cayo, 300k impachetati, 200k murdari.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca cat mai mult sa ajut lumea si sa imi dedic timpul
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Oferirea informatiilor detinute oamenilor in cautare de raspunsuri. A rezolva problemele altora.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: cred ca da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share