Jump to content
  • Create New...

[CV] Andronachi Cristian [1100]

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

1.1 Nume: Andronachi
1.2 Prenume: Cristian
1.3 Sex: M
1.4 Vârsta: 25
1.5 Număr de telefon: 745-7325

INFORMAȚII LEGALE [2.0]

2.1 Sunteți un cetățean legal al orasului Los Santos? DA
2.2 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: DA
2.3 Sunteți în posesia unui brevet de pilot valabil?: DA
2.4 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: DA
2.5 Care este pozitia pentru care aplicati (Manager/Redactor Sef/Redactor/Editor Video/Cameraman/Prezentator/Reporteri/Paparazzi/Designer)?: Redactor 
2.6 De ce vrei să te alături organizatiei Weazel News ? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Dupa ce am urmarit stirile, reportajele si interviurile echipei Weazel News, mi-am dat seama ca un loc de munca ca redactor mi-ar fi potrivit. Doresc sa ma alatur echipei de redactori cu profesionalismul meu pentru dezvoltarea acestei filiale. Fiind o persoana foarte sociabila, o persoana caruia ii place sa se plimbe prin oras si sa fie in prim plan. Doresc sa ma angajez la voi pentru adrenalina care acest job poate sa il ofere. 
2.7 Ce te diferențiază de ceilalți candidați? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Cred ca fata de cailalti candidati ma diferentiaza faptul ca eu am mai lucrat cu oameni fiind fost politist. Imi place munca in echipa si colaborarea cu oameni. Despre mine pot spune ca sunt o fire calma, rabdatoare, amuzanta si imi place sa descopar lucruri noi in fiecare zi. Nu doresc sa fac acest job pentru bani, consider ca la experienta mea pot face mult mai multi bani din alte job-uri. 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Weazel News în trecut?: Nu
3.2 Dacă da, specificați și verdictul dat de Directorul Organizatiei Weazel News?:-
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: POLITIST, PILOT AVION, SOFER DE TIR.

INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [4.0]

4.1 Prenume: Cristian
4.2 Vârsta: 24
4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Chisinau
4.4 De când vă jucați GTA V?: 2016
4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT?: 2.5 ani.
4.6 Cate ore aveti pe server?: 1050 ore.
4.7 Ce ID aveti in joc ? : 1100
4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 5-6 ore
4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Un warn in trecut.
5.0 Alte informații: Multumesc pentru timpul acordat.

Weazel News Los Santos

CV-ul dumneavoastră a fost examinat și ACCEPTAT

Va astept la HQ-ul Weazel pentru a sustine interviul de angajare.

Director Oscar Diaz
(Discord: Molly#6969)