Jump to content
×
×
  • Create New...

[M-RE] Iordache Daniel [24829]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Iordache
  • 1.2 Prenume: Daniel
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 35
  • 1.5 Înălțime: 1,86
  • 1.6 Greutate: 85
  • 1.7 Naționalitate: Romana
  • 1.8 Adresă: Mirror Park Residence
  • 1.9 Număr de telefon: 877-8501


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: -
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, Limba Engleza

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Da
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Acceptat
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da, Departamentul de Politie
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Acceptat
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Medic Primar (R), Agent Principal (R)

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur acestui departament pentru ca vreau sa ajut lumea, sa salvez asa cum am facut si pe timpul carierei militare in cadrul batalionului 75, experienta am dobandit-o in timp dupa ce am facut cursuri de prim ajutor inainte sa ma retrag din cadrul armatei. Dar, pe cat posibil vreau sa invat alte lucruri noi legat de medicina, sa o practic si sa am un viitor asigurat si stralucit in acest departament.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Pe mine m-ar diferentia de ceilalti canditati integritatea, experienta, dar mai ales moralitatea si aptitudinile de sofer si veteran din cadrul armatei, dar si datoria joburilor anterioare pe care le-am practicat dea lungul anilor in acest oras. Acestea m-au invatat sa nu las garda jos si sa imi continui visurile de a ajunge cat se poate mai sus, dar si de a dobandi o altfel de experienta.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Tibi/ Tiberius
  • 4.2 Vârsta: 22
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Constanta
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: 2019
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: 10 luni
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: 1157
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 24829
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 3-5 ore
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nu
  • 5.0 Alte informații: Nu
Link to comment
Share on other sites

𝙍𝙀𝙎𝙐𝙍𝙎𝙀 𝙐𝙈𝘼𝙉𝙀 - 𝙎𝙋𝙄𝙏𝘼𝙇𝙐𝙇 𝙅𝙐𝘿𝙀𝙏𝙀𝘼𝙉 𝙑𝙄𝘾𝙀𝙍𝙊Y

 

Va aduc la cunostinta ca CV-ul dvs a fost inspectat si analizat in procentaj de 100%; în urma verificarilor , acesta a fost 𝘼𝘾𝘾𝙀𝙋𝙏𝘼𝙏

Asta înseamna ca aveti o sansa sa va alaturati PERSONALULUI SPITALULUI JUDETEAN VICEROY, pentru aceasta , va rugam sa va prezentati in 7 zile in incinta spitalului pentru a putea sustine testul de admitere!

 

Cu respect,

Director General - Darrin Rodriguez

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share