Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Ganesanu Cristian [7760]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Ganesanu
  • 1.2 Prenume: Cristian
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 19
  • 1.5 Înălțime: 1.80
  • 1.6 Greutate: 70kg
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: -
  • 1.9 Număr de telefon: 600-8858


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: -
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu,
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Da
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, viteza legala.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, engleza

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: NU
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Departamentul de politie, ACCEPTAT!
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Pescar

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur, deoarece vreau sa cunosc persoane noi, sa fac parte dintr-o noua echipa, sa ofer cetatenilor prim-ajutor atunci cand este nevoie, doresc sa reintru in acest departament. Departamentul medical este unul unit si puternic, cu membrii de treaba si priceputi, unde se ofera respect reciproc si unde oamenii se ajuta, asa ca vreau sa devin si eu unul dintre acesti oameni si sa devin remarcat prin lucrurile pe care le fac. Vreau sa contribui la ajutarea schimbarii orasului in bine Imi place foarte mult sa socializez cu oamenii si sa vorbesc deschis indiferent de problema, daca nu voi sti ceva voi intreba si imi voi repara greseala, o sa-mi asum orice greseala si indiferent de problema niciodata nu voi da vina pe altcineva si nu voi da inapoi, indiferent de ce va fi, va trebui sa dau dovada de capabilitate, curaj si respect reciproc.
    Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):  Eu ma consider diferit, pentru ca orice om este diferit in felul lui de a fi, iar noi oameni ne completam intre noi, adica un grup de 2 persoane se completeaza reciproc pentru ca eu nu am ce are el, iar el nu are ce am eu. Eu consider caci stiu mai multe fata de un alt aplicant obisnuit, deoarece am avut o lunga cariera in departamentul medical, mai exact de 750 de luni, unde am invatat foarte multe despre acest departament, despre cum sa te comport in public si cu oamenii mai putin intelegatori sau cu cei recalcitranti. Am terminat liceul de bio-chimie si in prezent inca sunt la facultate pentru a devenii "doctor in biologie" care se afla in Craiova.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Criastian
  • 4.2 Vârsta: 16 ani ( fac 17 in cateva zile)
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Slatina
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: de 2 ani.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: de 5 luni
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?:  560 de ore
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 7760
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 4-5 ore
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: doar 5 min de jail cand am avut in jur de 10 ore pe server.
  • 5.0 Alte informații: Multumesc pt timpul acordat si sper ca v.a placut cv.ul meu <3.
Link to comment
Share on other sites

𝙍𝙀𝙎𝙐𝙍𝙎𝙀 𝙐𝙈𝘼𝙉𝙀 - 𝙎𝙋𝙄𝙏𝘼𝙇𝙐𝙇 𝙅𝙐𝘿𝙀𝙏𝙀𝘼𝙉 𝙑𝙄𝘾𝙀𝙍𝙊Y

 

Va aduc la cunostinta ca CV-ul dvs a fost inspectat si analizat in procentaj de 100%; în urma verificarilor , acesta a fost 𝘼𝘾𝘾𝙀𝙋𝙏𝘼𝙏

Asta înseamna ca aveti o sansa sa va alaturati PERSONALULUI SPITALULUI JUDETEAN VICEROY, pentru aceasta , va rugam sa va prezentati in incinta spitalului in data de 10.04.2022, la ora 15:00 pentru a putea sustine testul de admitere!

Pentru informatii suplimentare nu ezitati sa ne contactati.

 

Cu respect,

Director General - Darrin Rodriguez

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share