Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Corcodel Florin [Flou / ID:1376]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Florin
  • Varsta reala:21
  • Orasul unde traiti:Brasov
  • Cu ce va ocupati:Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Deoarece sunt un player activ care cunoaste bine regulamentul, ma am bine cu majoritatea playerilor acestei comunitati, si consider ca sunt destul de matur pentru a avea o asemenea resposabilitate.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt un student in al doilea an de facultate cu multe vise in fata si multe oportunitati care asteapta sa se adevereasca. Am multe hobby-uri printre care se numara masinile, motocicletetle, jocurile si Role Play-ul pe acest joc, in special pe aceasta comunitate. In rest ma consider calm, cu multa caterinca dar cand chiar este nevoie pot fi ferm si la obiect cu multe cazuri. In general sunt o persoana caterincoasa cu multa lume si imi place sa fac lumea sa rada , dar cum am zis mai sus daca situatia cere pot fi si serios.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Corcodel Aurel
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Flou
  • Ore jucate pe server:1725
  • De cat timp jucati pe server:Din februarie/martie 2020
  • Cat timp acordati serverului pe zi:Depinde de zi, in general am un minim de 3 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server:Un ban pentru meta-gaming si un warn pt acelasi motiv.
  • ID-ul din joc:1376
  • Averea detinuta in joc: 8 milioane cash.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Daca as obtine aceasta functie m-as ocupa de ticketele de pe joc sau de pe discord, si as ajuta playerii care care cer ajutor pe chat.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper are functia de a ajuta playerii noi sau vechi si de a lamuri diferite situatii in care se considera ca a fost un fail-rp.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Desigur
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Desigur
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share