Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Miguel Alvarez [ Manea / ID: 2217 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Manea Cristian Iulian
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Slobozia
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu unul cred ca merit aceasta functie deoarece imi place sa ofer ajutor oamenilor, am incredere in mine ca stiu sa ma joc conform regulamentului (chit ca am un warn pentru "caterinca" proasta cu prietenii) si ca pot ajuta si alti playeri sa faca chestia asta. Sunt o persoana calma in general si gandesc de 2 ori inainte sa fac ceva.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana responsabila, stiu sa imi pastrez calmul si sa ii respect pe cei din jur chiar daca la unii nu este reciproc. Imi place sa ma joc pe PC, in general FiveM si CS:GO, sunt pasionat de masini (atat cele din joc cat si cele din IRL). In general imi place sa ies cu prietenii pe afara si sa ne distram.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Miguel Alvarez
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): .manea
  • Ore jucate pe server: 950
  • De cat timp jucati pe server: De 8 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Intre 3-5 pe zi (Depinde cum am timp)
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un ban de Complice Hacker ( Asta fiind in Iunie cand nu ma jucam inca serios pe server si mi s-a parut pe moment distractiv sa accept armele unui hacker, dar mi-am asumat si mi-am platit unban-ul ), un warn de Condus Non-RP ( Am mers cu Honda CBX pe Extreme Off-Road), Suferinte OOC (Am injurat un politist mort), No-fear (Dupa ce am omorat politistul, nu stiam ca revenge-ul la politisti se roleaza ca intarizi si de nervi l-am campat pana a venit inapoi) si Car Ram ( Caterinca proasta cu prietenii si am intrat unii in altii cu masinile ) si ban 7 zile meta gaming pentru un server de discord.
  • ID-ul din joc: 2217
  • Averea detinuta in joc: 300k si bugatti vip
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Eu unul nu ma stiu cu o reputatie proasta dar probabil am fost mai guraliv cateodata catre alti playeri ooc la tickete si sa nu ma suporte.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa invat playerii sa evite greselile de RP, indreptandu-i spre unul mai calitativ.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Dupa parerea mea, un Helper se ocupa cu rezolvarea ticketelor, ajutarea playerilor noi de a se acomoda cu server-ul si acordarea sanctiunilor doar acolo unde este nevoie pentru a fi sigur ca nu se mai greseste data viitoare.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share