Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Jose Pedro [PoKe / ID: 27728]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Cristi
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Hunedoara
  • Cu ce va ocupati: Deocamdata sunt elev la un liceu din oras.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): In opinia mea, consider ca merit aceasta functie deoarece de cand am facut primele 50 de ore pe comunitate mi-am propus sa ajung staff si sa ajut comunitate. De asemenea, cunosc sistemele si tot ce tine de regulament astfel putand sa ii ajut pe cei care creeaza un ticket in legatura cu orice.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Incep prin a spune despre mine ca sunt un baiat calm si la locu lui, care nu cauta probleme cu nimeni. Am bunul simt si cei 7 ani de acasa, astfel fiind respectat si apreciat de majoritatea cunoscutilor. De astfel, cu prietenii sunt un tip glumet, de caterinca care le starneste amuzamentul tot timpul, ceea ce ma face sa ma simt bine ca pot sa le aduc un zambet pe fata. Nu am prea multe hobby-uri, decat 2, unul fiind pasiunea pentru jocurile pe calculator in special fivem si csgo, iar celalalt drumetiile cu bicicleta alaturi de prieteni sau uneori chiar singur.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Jose Pedro
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): PoKe
  • Ore jucate pe server: 896
  • De cat timp jucati pe server: Din vara
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Aici depinde de program, dar in majoritatea zilelor minim 3-4 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un singur kick dar si acela dat din gresala deoarece nu am putut face roleplay cu medicul la internare fiindca nu ne auzeam niciunul si nici nu il vedeam.
  • ID-ul din joc: 27728
  • Averea detinuta in joc: Niste masini care insumeaza suma de 100.000$ + mtl terrorbyte si 300k cash.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, niciodata nu am avut probleme cu cineva din staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie, as incerca sa ma implic mult mai mult in ajutarea jucatorilor si totodata sa ajut cu ce pot si cat pot la dezvolatea comunitatii.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu tot ce tine de server si probleme, de la ticketele de pe joc pana la cele pe discord, la indrumarea jucatorilor si tot ce se poate pentru ajutarea comunitatii pentru a-si urma acelasi drum.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share