Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Chirila Petru [ Petru / ID: 27524]


Recommended Posts

  • Numele real: Chirila Petru
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Bucuresti.
  • Cu ce va ocupati: Elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, il cunosc.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Joc pe acest server din 2019, aici am invatat ce inseamna cu adevarat roleplay ul adevarat. Am intalnit oameni deosebiti dar si oameni opusi acestora. Doresc sa imbunatatesc calitatea serverului FplayT prin solutionarea problemelor si rezolvarea situatiilor neplacute care necesita asistenta unui admin.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): De fel sunt o persoana vesela, serioasa si comunicativa.Ma numesc Petru am 17 ani (aproape 18) si sunt pasionat de tehnologie si de iesit cu prietenii pe afara
  • Informatii de pe joc
  •  
  • Numele din joc (Buletin): Chirila Petru
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): 👑𝓟𝓮𝓽𝓻𝓾𝓾👑
  • Ore jucate pe server: 1012+.
  • De cat timp jucati pe server: Ma joc pe acest server din 2019 de cand se statea la 50q si erau 32 slots. Daca adunam playeri de la miner cu cei care veneau la razie astia eram :))
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In medie stau cam 2-3 ore pe sv dar am zile cand stau si 8+
  • Sanctiuni anterioare pe server: Din pacate da am un warn pentru olympic swim, un ban pentru rob and kill si unul pentru dc cu politia. Sunt cam multe dar chiar am invatat ceva din toate aceste greseli
  • ID-ul din joc: 27524
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ $1.500.000 si un magazin puternic + un apartament.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Chiar cred ca am o reputatie buna spre foarte buna pe server
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu mi-as permite sa tip s-au sa fac urat.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Pe partea ic nu se va schimba nimic, iar pe partea ooc as face mai multi jucatori fericiti
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Din cate stiu eu un helper se ocupa de rezolvarea problemelor si de informarea corecta a jucatorilor
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am posibilitatea.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sunt un om asumat.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share