Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Thomas Bowman [ 🎸Shelby🎸 / ID: 409 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Bira Fabian
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Ramnicu Sarat
  • Cu ce va ocupati: Elev 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da,sunt de acord ca trebuie sa las prieteniile deoparte si sa actionez corect in fiecare situatie.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da, cunosc regulamentul serverului.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):  Cred ca merit aceasta functie deoarece incerc sa ajut serverul si jucatorii lui si sa cresc nivelul de roleplay chiar daca nu fac parte din echipa staff ,incerc sa fac un rp de cat mai mare calitate din care ceilalti participanti sa poate invata ceva,sunt o persoana calma si stiu sa gestionez situatiile dificile,de fiecare data cand observ o greseala la cineva,ii atrag atentia si ii explic greseala facuta pentru ca acesta sa nu se repete pe viitor.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Fabian, am 18 ani,locuiesc in Ramnicu Sarat , sunt pasionat de muzica si tehnologie. Timpul liber il petrec iesind cu prietenii sau la calculator. Sunt o persoana calma,sociabila, stiu sa gestionez situatiile stresante, consider ca pot invata ceva din greselile pe care le fac.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Thomas Bowman
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): 🎸Shelby🎸
  • Ore jucate pe server: Am 1700 de ore jucate pe server la momentul actual.
  • De cat timp jucati pe server: M-am apucat de server in perioada cand erau 2 servere,nu am mai jucat fivem  pt o vreme si m am reapucat in septembrie 2022
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde de timpul pe care il am dar in general acord serverului 5-6 ore pe zi
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am un ban provizoriu din data de 06.02.2021 si un ban permanent.
  • ID-ul din joc: 409
  • Averea detinuta in joc: Averea detinuta in joc este de aproximativ 1.600.000$
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu,nu ma stiu cu o reputatie proasta pe server,consider ca am lasat o impresie buna persoanelor cu care am interactionat pana acum pe server.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut nicio altercatie sau vreo discutie aprinsa cu vreun membru staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie as incerca sa imi fac treaba cat mai bine si as  acorda o buna parte din timpul petrecut pe server ticketelor .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: In primul rand un membru staff trebuie sa fie un exemplu pentru ceilalti jucatori, pentru ca el este imaginea serverului. Un Helper se ocupa cu rezolvarea ticketelor , cu lamurirea jucatorilor nelamuriti, cu sanctionarea (daca este cazul)  jucatorilor care au incalcat regulamentul, de asemenea el trebuie sa explice greselile facute de persoanele care nu au respectat regulamentul pentru ca acea greseala sa nu se repete.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am aceasta posibilitate
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share