Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Jessica Rossetti [ Jessica / ID: 662 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Manic Jessica.
  • Varsta reala: 17.
  • Orasul unde traiti: Iasi.
  • Cu ce va ocupati: Eleva.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece ma simt apta in cunoasterea regulamentului serverului cat si rabdarea pe care o detin la rezolvarea tuturor problemelor/nelamuririlor pe care le au civilii. Ma stiu cu o vechime pe acest server, am experienta in roleplay-uri, imi dau seama cum sa judec o situatie nou intampinata corect. In timpul liber cand pot si nu am roleplay-uri, citesc chat ul si ajut playerii la intrebari si nelamuriri cu ce pot, atunci cand membrii staff sunt ocupati cu ticketele.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma cred o persoana sociabila, cu rabdare necesara si seriozitate. Am un simt al umorului dezvoltat, sunt capabila de a lucra in echipa si mereu sunt dispusa sa sar in ajutor.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Rossetti Jessica.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): 𝒷 𝒶 𝒷 𝓎
  • Ore jucate pe server: 2445.
  • De cat timp jucati pe server: un an si 4 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un warn pentru no-fear.
  • ID-ul din joc: 662.
  • Averea detinuta in joc: Aproape 6 milioane.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Ma stiam inainte, insa am inceput sa fiu cuminte de ceva timp de cand am aparut pe respectiva lista de cancer. In momentul actual nu ma mai stiu cu o reputatie proasta. Mi-am indreptat roleplay-ul, m am calmat cu limbajul si incerc pe cat posibil sa reduc comportamentul de bombardier.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as spune ca as face neaparat ceva diferit, insa as face tot posibil sa ma implic cat pot eu de mult pentru a tine ticketele sub control si a nu lasa jucatorii serverului sa astepte prea mult la un ticket. In plus, as incerca sa fiu mai activa si sa mi dedic majoritatea timpului important acestei functii.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutorul playerilor noi sau orice fel de nelamurire cand vine vorba de acest server. El se ocupa de rezolvarea ticketelor de pe discord, pe joc dar cat si a intrebarilor pe chat. Foloseste pe cat posibil abilitatea de dveh pentru a scapa de masinile abandonate si ajuta tot timpul helperii in teste.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, filmez cu OBS.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share