Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Paul Bogdan [ Schema / 11384 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:  Paul Bogdan
  • Varsta reala: 16 ani ( aproape 17)
  • Orasul unde traiti: Nürnberg
  • Cu ce va ocupati: Elev (astept sa fac varsta de 18 ani si sa-mi deschid o firma )  
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Vreau sa experimentez cum e sa fi ca helper si imi place sa ajut  jucatorii si plus de asta aplic pentru helper deoarece este nevoie 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana sincera nu imi place sa mint,sunt calm  ,sa ma distrez cu prietenii,sa vad locuri noi ,sa invat chestii noi

 

Informatii de pe joc:

 

  • Nume buletin): Paul Bogdan
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Schemaking
  • Ore jucate pe server: 350
  • De cat timp jucati pe server: 3 luni 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am 
  • ID-ul din joc: 11384
  • Averea detinuta in joc: nu am averea mare
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa conving mai mult jucatorii, sa faca mai mult role play
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajuta jucatorii la nevoile lor sau cel putin incearca sa le rezolve ticket-ul
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share