Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Guzman Joaquin [ Bogdan / 480]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

 

 

Informatii din viata reala:

 

 

 

Numele real: Bogdan Andrei Campeanu

Varsta reala: 17 ani, in octombrie fac 18

Orasul unde traiti: Ploiești, Prahova

Cu ce va ocupati: sunt elev în clasa a 11 a

Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord.

Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da, cunosc la foarte bine regulamentul serverului.

De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider că merit această funcție deoarece am căpătat destulă experiență pe acest server pentru a ajuta persoanele care fac ticket.

Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana calma și foarte atenta la detalii. Imi place foarte mult să mă joc pe calculator diverse jocuri, în special FiveM și CS:GO și să ies afara cu prietenii mei. Am parul saten, ochi căprui, 1.78cm și o greutate de aprox 73kg. Nu îmi plac persoanele arogante și foarte lăudăroase. Hobby-urile mele sunt: mersul cu bicicleta, fotbalul și înot ul.

 

 

Informatii de pe joc:

 

 

 

Numele din joc (Buletin): Guzman Joaquin

Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Bogdan

Ore jucate pe server: 1250 ore în creștere.

De cat timp jucati pe server: joc pe acest server din anul 2020

Cat timp acordati serverului pe zi: acord serverului aproximativ 8 ore/zi in timpul săptămânii și peste 10 ore în weekend.

Sanctiuni anterioare pe server: nu am.

ID-ul din joc: 480

Averea detinuta in joc: in momentul de față am doar 200k, deoarece am pierdut la barbut :)

Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.

Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.

Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In primul rand aș acorda mai mult timp ticketelor, și aș fi mult mai atent la tipul de roleplay pe care îl fac pe server, trebuie sa fiu un exemplu pentru alți jucători.

Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutarea jucătorilor când au o problema pe server și a calmarea anumitor conflicte create.

Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.

Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share