Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Nikolas Castellano [ Cioara / ID: 17696 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Alexandru    
Varsta reala: 25
Orasul unde traiti: Craiova
Cu ce va ocupati: Student
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Aproximativ
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Am mult timp liber si cred ca imi pot face treaba ca si helper
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Imi place sa fac caterinca si sa imi fac prieteni noi, nu imi plac persoanele false si mincinoase. Imi dedic majoritatea timpul la pc acestei comunitati.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Nikolas Castellano
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Cioara 
Ore jucate pe server: 2966
De cat timp jucati pe server: aprox 1 an (Mai 2021)
Cat timp acordati serverului pe zi: minim 5 ore
Sanctiuni anterioare pe server: 1 ban provizoriu si unul de bug abuse in urma cu 10 luni
ID-ul din joc: 17696
Averea detinuta in joc: 20 milioane +-
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Timpul pe care il pierd nefacand nimic pe server il pot dedica functiei 
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Rezolva tickete pe server/discord, ofera raspunsuri intrebarilor din chat, indruma playerii noi pe server, se ocupa de sanctiuni, dv la masinile abandonate si multe altele
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share