Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Eduard Popescu [ bestotssyn / ID: 38100 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Eduard
  • Varsta reala: 14.
  • Orasul unde traiti: Giurgiu
  • Cu ce va ocupati: Elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Consider ca stiu regulamentul serverului in totalitate, atat reguli scrise cat si cele nescrise!
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece chiar daca nu am minimul de varsta, am o experienta destul de mare pe acest server si consider ca pot ajuta si alti jucatori, fie vechi sau noi cu experienta pe care am capatat-o pana acum, pot sa ajut oamenii intr-un mod foarte eficient si rapid, sunt deasemenea o persoana realista care stie cum sa actioneze in situatii mai stranse si o persoana care poate ajuta orice jucator in orice conditie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Eduard, am 14 ani, sunt din Giurgiu, ma consider o persoana matura, serioasa si realista, care stie cand este momentul de gluma si cand nu. Imi place sa ajut oamenii indifrent de circumstantele in care ma aflu, deoarece si eu la urma mea am avut nevoie de ajutor din partea la altii jucatori, sunt o persoana de incredere, care nu suport cand o persoana incearca sa ma minta, mai ales cei care incearca sa minta intr-un mod foarte evident, pot creea o discutie foarte usor cu o persoana, eu insusi fiind o persoana prietenoasa, care in general se intelege bine cu oamenii, sunt o persoara foarte calma si stabila, rabdatoare, care nu se enerveaza usor de loc. Imi place sa lucrez in echipa cu altii oameni, dar pot lucra si gandii si pe cont propiu, in diferite circumstante. Mereu am tratat lucrurile importante cu seriozitate, si o voi face incontinuare, am o gandire responsabila si corecta, care stie care sunt deciziile bune intr-o situatie si care nu, am un bun simt, si realizez ca toate persoanele trebuie tratate egal, indiferent de situatia in care se afla, nu imi plac si niciodata nu mi-au placut persoanele care fac favorizari, in rest imi mai plac jocurile video, in special FiveM, sa ies pe afara si ma pasioneaza filmele.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Eduard Popescu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): syn
  • Ore jucate pe server: 512.75
  • De cat timp jucati pe server: Din Noiembrie 2021
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3-10 ore, depinde de zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un ban provizoriu pt un bug abuse minor
  • ID-ul din joc: 38100 
  • Averea detinuta in joc: 2.6M Bani impachetati + 100k in banca + Bugatti (Full tunning) + Apartament 20 btc in residence + Mclaren senna (Full Tunning) + Mercedes GT63s (Full tunning) + BMW m5 VIP (Full Tunning) + bmw 1000r VIP si normal (Full tunning) + Pachet Tesla (Full Tunning) + Restul de masini de la clasa VIP (unele dintre ele full tunning, altele nu).
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, nu ma stiu absolut deloc cu o reputatie proasta, mereu am avut un comportament respectuos si adecvat cu orice persoana cu care am interactionat pe server!
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut niciodat vreun fel de altercatii cu oricare dintre membrii staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie, as face tot posibilul sa fiu mult mai activ pe server, si in marea parte in care ma aflu online pe server sa solutionez tickete, as da DV masinilor abandonate, as atentiona jucatorii sa nu mai faca freechat, si as incerca sa raspund cat mai des la intrebarile de pe chat. In mare parte daca as obtine aceasta functie, as incerca sa improvizez acest server pentru a ajunge unul cat mai avansat cu un roleplay cat mai calitativ.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu rezolvarea ticketelor, atat cele de pe joc, dar si cele de pe discord, stergea masinilor abandonate pe server si sanctionarea celor care incalca regulamentul in mod intentionat, ajutand acest server sa ajunga la un roleplay cat mai inalt
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, pot filma cu Instant Replay de la nVidia, dar pot filma si normal cu OBS/nVidia.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share