Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Manea Edoardo [Edi / ID: 1055]


Recommended Posts

 

Numele real: Manea Edoardo
Varsta reala: 17
Orasul unde traiti: Fetesti
Cu ce va ocupati: Sunt elevi clasa XI-a
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da!
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da !
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sunt un jucator foarte activ,imi dedic aproape timpul pe comunitate este o responsabilitate si tot odata o functie foarte importanta deoarece playerii isi pot face o prima impresie  despre staff si despre sv/comunitate.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat simplu,sunt o fire calma si ambitioasa ofer respect tuturor persoanelor indiferent daca nu ma plac. Merg mereu cu capul sus indiferent de situatie imi place sa ajut oamenii. Sunt un baiat deschis caruia ii plac lucrurile facute cum trebuie trag tare pana la final si incerc sa nu ma las batut indiferent de situatie.

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Manea Edoardo
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Edi
Ore jucate pe server: 3060
De cat timp jucati pe server: De la inceput de wipe aproximativ1 an si 4 luni
Cat timp acordat serverului pe zi : Depinde si de zi dar in general oricum stau 6+ ore
Sanctiuni anterioare pe server: 0
ID-ul din joc: 1055
Averea detinuta in joc: 1.5m
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
Ati avut altercatii , discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
Ce ati face acest lucru diferit daca ati obtine functie?: As demonstrat exact tuturor cine sunt eu si sa demonstrez tuturor ca nu mi bat joc de aceasta functie ca oferi tot sprijinul jucatorilor comunitatii cu tot ce este nevoie sa le fie lor un joc cat mai placut as da dovada de foarte multa seriozitate si nu. bataie de joc .
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Ofera sprijinul jucatorului si ii ajuta cu tot ce au nevoie de masini abandonate/intrebari/nelamuriri nu trebuie sa fi drastic pe sanctiuni trb intai sa i explici frumos jucatorului ceea ce a gresit ca data viitoare sa nu mai faca aceiasi greseala face tickete si acorda ajutor si pe discord acum depinde si de grad in mare parte cunosc lucruri deoarece am mai fost in staff de 6 luni !
Aveți posibilitatea de a filma în situații în care este nevoie de asta? (Bandicam fraps obs)?: Da
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din această aplicație sa fie pedepsită cu ban permanent?: Da 

 

Edited by Edoardo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share