Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ]Baciu Mario [ Baciu / ID: 16378 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Baciu Mario
  • Varsta reala:17
  • Orasul unde traiti:Bucuresti
  • Cu ce va ocupati:Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Cunosc regulamentul scris cât și cel nescris destul de bine pentru a ma putea descurca in orice tip de situatie
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Nu sunt neaparat eu cel mai potrivit dar mi-ar face mare placere sa pot ajuta playerii in situatii diferite si bineinteles comunitatea FPlayT
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):O persoană simplă, normală, ca toți ceilalți de pe această comunitate. Eu consider că sunt o fire înțelegătoare, prietenoasă, calmă în aproape orice situație în care sunt pus. Când e vorba de caterincă țin la caterincă, când e vorba de seriozitate sunt serios. Nu iau decizii spontane sau la nervi. În rest, merg pe ideea de ”Respectă și vei fi respectat”.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Baciu Mario
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):<3Baciu<3
  • Ore jucate pe server:1485
  • De cat timp jucati pe server:Joc din luna august
  • Cat timp acordati serverului pe zi:6-7 ore,depinde de zi
  • Sanctiuni anterioare pe server:1 warn pt condus non rp si unul pentru rdm
  • ID-ul din joc:16378
  • Averea detinuta in joc:In jur de 25.000.000
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:In momentul acesta cand fac aceasta aplicatie nu pot spune ca am ceva idee mai speciala dar cu timpul acordat staff ului probabil vor veni si ideile
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Consider că cele mai importante aspecte unui helper sunt de a îndruma un jucător nou pe server, de a avea grijă să nu încalce regulamentul server-ului, soluționarea ticketelor pe joc, după care sancționarea jucătorilor ce încalcă regulamentul și ștergerea mașinilor abandonate.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da,dar folosesc si instant replay
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:DA
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share